Trešdiena, 19. februāris Zane, Zuzanna

Nīcā jau trešo reizi notiks rītausmas koncerts “Ausma”

Nīcā jau trešo reizi notiks rītausmas koncerts “Ausma”
Foto: Publicitātes
05.08.2019 15:00

liepajniekiem.lv

24.augustā Bārtas upē pie Nīcas jau trešo gadu norisināsies rītausmas akustiskais koncerts “Ausma 2019”, informē biedrības “Bārtas upes radošā apvienība” pārstāvis.

Pasākuma devīze ir “koncerts upē, brokastis rasā”. 24.augusta rītā pirms saullēkta akustiskās mūzikas cienītāji aicināti pulcēties “Upeskrastos” Otaņķu pagasta Nīcas novadā, lai kāptu laivās un rīta klusumā klausītos akustisko koncertu, kurā ar savu sagatavoto muzikālo priekšnesumu priecēs Otaņķu etnogrāfiskais ansamblis (balsis), Rihards Lībietis (ģitāra), Marta Kauliņa (marimba), Ieva Parša (balss), Māris Jēkabsons (dūdas, stabule), kā arī jau saules lēktā muzicēs trio “Vējš” (pūšamie instrumenti).

Koncerta sākums paredzēts pulksten 5 no rīta. Pēc koncerta ap pulksten 7 “Upeskrastos” varēs baudīt brokastu putru, uzkodas, tēju un kafiju rīta rasā. Apmeklētāji ir aicināti līdzi ņemt savus brokastu traukus – bļodiņu, šķīvīti, karoti un krūzīti, lai nevairotu planētas atkritumu kalnus. “Upeskrastu” šķūnī varēs vērot arī fotoizstādi un klausīties Guntara Mazika sarūpēto mūziku.

Nomas laivu skaits ir ierobežots, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Ierasties aicināti arī klausītāji ar savām laivām un peldlīdzekļiem, ievērojot drošību uz ūdens. Ir iespēja arī ierasties iepriekšējā vakarā un nakšņot teltī.

Nepiemērotu laikapstākļu gadījumā koncerts notiks “Upeskrastu” šķūnī.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli