Otrdiena, 16. jūnijs Justīne, Juta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Par projektu konkursu interesējas pat rīdzinieki

Par projektu konkursu interesējas pat rīdzinieki
Foto: Andris Gertsons
31.03.2017 06:58

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Priekules novada dome izsludinājusi ikgadējo projektu konkursu, no pašvaldības budžeta tam atvēlot 9000 eiro. Projekta iesniegumi tiek gaidīti līdz 3. aprīlim, ziņots Priekules novada mājaslapā.

Priekules novada pašvaldības projektu koordinators Guntars Jankus atklāj, ka aktivitāte pašlaik ir diezgan liela un ir skaidrs, ka būs dažādu virzienu projekti: ”Piemēram, Kalneniekos tiek plānota bērnu laukuma pilnveidošana. Ir interese iesniegt projektu pat no Rīgas, kas mūsu pašvaldībā radīja patīkamu izbrīnu.”

Projektu konkursam ir trīs virzieni – ”Bērnu un jauniešu aktivitātes”, ”Kultūras iniciatīvas”, kuros projektu var iesniegt fiziskas personas, kas reģistrējušās kā saimnieciskās darbības veicēji, vai juridiskas personas, un ”Nevalstisko organizāciju aktivitāšu veicināšana”, kurā projektus var iesniegt biedrības, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas. Detalizētāka informācija par atbalstāmajām aktivitātēm, mērķiem, finansējuma sadalījumu, projektu iesniegumu noformēšanu un citiem jautājumiem pieejama nolikumā, kas meklējams novada mājaslapā.

G. Jankus dzīvo pēc moto ”Ja ne pats, kurš tad cits?”, ko arī novēl ikvienam, tomēr atzīst: ”Ir nepieciešama liela apņēmība un cīņas spars, lai iesniegtu un realizētu projektu.” Atskatoties uz pērnā gada projektu iesniedzēju atziņām, viņam skaidrs, ka galvenais, kādēļ lielākā daļa cenšas, ir sajūtas, kas rodas, kad tiek veiksmīgi realizēts projekts.

Pēdējos gados Priekules novada pašvaldības projektu konkurss iemantojis stabilu atsaucību, piemēram, pagājušajā gadā no 16 iesniegtajiem projektiem tika apstiprināti 15. Prieks esot par tiem iesniedzējiem, kuru mērķi ir tendēti izglītojošā virzienā, tomēr pašvaldība vērš uzmanību, ka labprātāk redzētu ilgtspējīgas idejas, nevis vienreizējus pasākumus.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz