Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Skolotājas saņem balvu

Skolotājas saņem balvu
Foto: Ruslans Šuļga
09.10.2017 06:44

"Kurzemes Vārds"

Nīcas vidusskolas skolotāja Agita Mače saņēmusi “Swedbank” Ekselences balvu par nomināciju “Labākā ekonomikas skolotāja”. Bankas pārstāvis balvu atveda un pasniedza Skolotāju dienas pasākumā. Šādu balvu saņēmusi arī Grobiņas ģimnāzijas skolotāja Ilze Kāle.

Skolas direktore Lāsma Petermane pastāsta, ka A. Mače pagājušajā mācību gadā bija izvirzīta Ekselences balvai, izturēja divas vērtēšanas kārtas, bet balvu saņēma cits skolotājs. Taču banka izlēma apsveikt profesijas svētkos kā nominācijas ieguvējus arī tos skolotājus, kuri tika līdz noteiktai konkursa kārtai. “Mēs esam priecīgi, skolotāja Mače ir godam pelnījusi šo balvu, viņa ir starp vislabākajiem. Viņas skolēni ir izcīnījuši godalgotas vietas daudzos uzņēmējdarbības un ekonomikas konkursos,” saka direktore.

Piedaloties skolu uzņēmējdarbības projektā “Esi līderis!”, Nīcas vidusskola ir ieguvusi Līderu skolas godu. Skolotāja A. Mače sagatavo jauniešus profesionālajai dzīvei un attīsta viņos līdera īpašības. Viņa arī vada komerczinību programmas vidusskolā un 7.–9. klasē. Par šīs programmas apgūšanu skolēni saņem apliecību.

Līdzīgs stāsts ir arī matemātikas un ekonomikas skolotājai I. Kālei, norāda Grobiņas ģimnāzijas direktore Laila Urbāne. “Valsts balvu nedabūja, bet “Swedbank” gribēja atzīmēt mūsu skolotājas darbu.” Viņa atzinību saņēma par aizraujošu un mūsdienīgu mācīšanu. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli