Piektdiena, 8. decembris Gunārs, Vladimirs, Gunis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Saskābuši salāti, jēla gaļa. Kāzinieki nav apmierināti ar svētku ēdienu kvalitāti

Kāzu galda pasūtītāji nezināja, ka izvēlētais ēdinātājs reizē apkalpos divus šādus pasākumus dažādās Dienvidkurzemes novada vietās, tāpat ar viņu nenoslēdza līgumu, tāpēc, kad nedz vieni, nedz otri kāzinieki nebija apmierināti ar pasniegto ēdienu un galda klājuma kvalitāti, pretenzijas tika risinātas sociālajos tīklos.

Saskābuši salāti, jēla gaļa. Kāzinieki nav apmierināti ar svētku ēdienu kvalitāti
Ilustratīvs (Foto: ligavam.lv)
Ilustratīvs (Foto: ligavam.lv)
20.09.2023 00:00

liepajniekiem.lv

Tikmēr pakalpojuma sniedzēja uzskata, ka norunu izpildījusi, jo ēdienu pagatavoja, piegādāja, uzlika kāzu galdā, tiesa gan, reģistrējusies kā ēdinātāja viņa oficiāli nav.

Viesi gaida maltīti

Dunalcniece Daina Kulīniča feisbukā rakstīja: “Piedāvājam sagatavot ēdienu jūsu galdam – kāzām, dzimšanas dienai, kristībām, bērēm, jebkurai situācijai.”

Šim piedāvājumam, cita citai nezinot, atsaucās gan Krista Jostmane-Lēvita, gan Karīna Kirhnere. Abām vajadzēja uzklāt kāzu galdu vienā dienā, tikai Krista svinēja Kazdangā, bet Karīna – Bunkā.

K. Jostmane-Lēvita pastāstīja, ka vienojās ar saimnieci Dainu, ka viņa uzklās viesiem galdu par 1600 eiro. Pārrunājušas ēdienkarti, draudzīgi šķīrās.

“Kad ar viesiem ieradāmies svinību vietā, ēdiena nebija. Kavējās par divām stundām,

un es to paziņoju Dainai. Viesi bija jau sasēdušies pie galdiem un gaidīja vakariņas,” jaunā sieva atsauca atmiņā kāzu dienas nepatīkamo brīdi.

“Vēlāk viņi teica, ka atnestiem kartupeļiem klāt bija smiltis, salāti – saskābuši, gaļa ēdienos – jēla. No tā, ko pasūtījām, nebija ne puse, bet kvalitāte – kā cūkām dodams ēdiens,” jaunā sieva dusmīgi saka.

Viņa apgalvo, ka visu atvesto salika spaiņos un atdeva cūkām, bet viesi ēda konditorejas izstrādājumus, ko kāzu rīkotāji bija pasūtījuši citur.

“Nesaņēmām atbildi, kādu iemeslu dēļ no ēdienkartes bija izsvītrots saldais ēdiens. Nākamajā rītā brokastis netika piegādātas, jo nomainījām sākotnējo adresi, par to arī paziņojām Dainai,” kazdandzniece bija sašutusi.

“Pēc šādas rīcības ieliku postu feisbukā, uz to atsaucās vēl viens pāris, kam kāzas bija tajā dienā un situācija [ar viesību galdu] – tieši tāda pati.”

Naudu paņem, čeku neizsniedz

“Svarīgi, ka piedāvāja arī galda meitas, jo mums bija daudz viesu, ap 80,” K. Kirhnere atklāja, kāpēc izvēlējās D. Kulīniču par savu kāzu svinību ēdinātāju.

“Sākumā likās, ka viss būs labi. Ar Dainu tikāmies, uzrakstījām savu ēdienkarti, kādus ēdienus vēlamies galdā. Tad viņa jau paprasīja 50% iemaksu, un 1400 eiro samaksājām,” stāsta cita neapmierinātā līgava.

Karīna aizveda saimniecei laukos audzētu cūku, no kā pagatavot gaļas ēdienus, un prasīja par iemaksāto naudu pretī dokumentu – čeku. Daina atrunājās, ka čeki viņai palikuši darbavietā, tāpēc nevar izrakstīt.

Neskatoties uz to, Karīna samaksāja otru daļu naudas.

“Vīrs man teica, ka labāk to dot pēc kāzām, bet likās – jauka sieviete, gan jau nenotiks nekas slikts.

Vēl 150 eiro samaksājām papildus, lai mums noīrē labus firmas traukus, bet kāzās izrādījās, ka viņa bija paņēmusi turpat no kultūras nama, arī uzlikusi savējos,” Karīna pastāsta par savu pieredzi.

Viņa arī bija izbrīnīta, ka ēdienu pasniedza nevis galda meitas, kā bija gaidījuši kāzinieki, bet vīrieši un Dainas mamma.

Komentārā pie līgavas pretenzijas sociālajos tīklos kāda Daira Kalveniece pievienojusi arī kāzu galda attēlu. Foto: no K. Jostmanes-Lēvitas profila feisbukā

Vakarā pirms kāzu dienas līgavai radusies nojauta, ka kaut kas nebūs labi, jo Daina vien stundu pirms pusnakts ieradās klāt galdus. Karīnasprāt, pārāk vēlu. Aicināja palīgā vīriešus, kas bija ar jauno pāri kopā, nevis pati tika ar visu galā.

“Bija norunāts, ka ēdienu atvedīs pulksten divos, bet četros piecos joprojām nebija ne apkalpotāju ne ēdiena uz galda.

Tad atbrauca un uzklāja,” sieviete stāstīja par kāzu dienā notiekošo.

“Tobrīd neviens radinieks par ēdienu nesūdzējās, jo negribēja mums bojāt svētkus, bet nākamajā dienā uzzinājām, ka salāti likušies saskābuši un mirka ūdenī. Tos sametām lielajā piena kannā un aizvedām cūkām.

Vēl mums likās, ka gaļas ēdieni nebija no cūciņas, ko mēs iedevām. Viesi stāstīja – kotlete izšķīda, vēl nenolikta uz šķīvja. Mūsu pasūtīto saldo groziņu, riekstiņu nebija vispār, tāpat – visu gaļas ēdienu paveidu. Galda klājums izskatījās briesmīgs,” turpina K. Kirhnere.

Ģimenei sāpēja sirds arī par to, ka līgavas mammai apsolīto sālsmaizi jaunajam pārim Daina bija nopirkusi veikalā, nevis pati izcepusi.

Abi pāri pēc kāzām sazinājās ar saimnieci un brauca pie Dainas skaidroties. Karina atzina, ka bijuši ļoti dusmīgi, tā vārds pa vārdam, līdz ar Dainu sarājās: “Šķita, viņai viss vienalga.

Par salātiem teica – mēs paši vainīgi to saskābšanā, jo kultūras namā bija silts.

Bet es domāju – kā mēs varam būt vainīgi, ja galda klājējs uzņemas atbildību par to, lai viss būtu kārtībā? Esam guvuši ļoti rūgtu pieredzi.” Ģimenes prasījušas atpakaļ arī samaksāto naudu, bet nesaņēma.

Uzskata, ka izdarīja labi

“Uztrāpīju uz cilvēkiem, kuri bija iedomājušies, ka nosvinēs kāzas un atgūs naudu,” savukārt mums teica saimniece Daina Kulīniča.

“Par ēdiena kvalitāti varu teikt – ja tas uz galda atrodas no iepriekšējā vakara pulksten septiņiem, tad nākamajā dienā desmitos vienpadsmitos salāti, protams, sabojājušies, tomāti, gurķi atsulojušies. Kartupeļos smiltis? Nekā tamlīdzīga!

Ja tie būtu bijuši ar smiltīm un viss ēdiens tik slikts, viesi būtu atteikušies ēst, taču tā nenotika.”

Saimniece izvairīgi atbildēja uz jautājumu, kāpēc apņēmusies klāt divus kāzu galdus vienā dienā, turklāt patālu vienu no otra.

Kā ēdienu gatavoja, kā aizveda? Vien atsaucās uz pieredzi, kas ļāvusi šāda apjoma darbu apņemties: “Es 15 gadus strādāju ēdināšanas nozarē, arī klāju viesību galdus. Šoreiz man bija četras palīdzes, kuras ar mani strādājušas jau iepriekš. Visu ēdienu pagatavojām Dunalkā, aprūpes centra virtuvē, kur strādāju, aizvedu, izsniedzu. Es paguvu laikus, bet Kazdangas kāzinieki gan nokavēja sēšanos pie galda par vairāk nekā stundu.”

D. Kulīniča gan godīgi atklāja, ka nebija savu darbību reģistrējusi Pārtikas un veterinārajā dienestā – ēdiena kvalitāti uzraugošā institūcijā. Atzīst, ka tā bija viņas lielākā kļūda, jo tas jādara obligāti visiem, kas grib sniegt ēdināšanas pakalpojumus, bet citādi savu vainu notikušajā nesaskatīja.

Interesējoties par atsauksmēm no klientiem par D. Kulīničas sniegtajiem ēdināšanas pakalpojumiem, nekādu būtisku kritiku nesadzirdējām.

Dunalkas bibliotēkas vadītāja Gita Žīgure portālam liepajniekiem.lv pauda izbrīnu par nosodošajiem komentāriem:

“Es Dainu Kulīniču personīgi nepazīstu, bet par viņu esmu dzirdējusi labas atsauksmes.”

Tāpat komentāros negatīvas atsauksmes izteiktas arī par D. Kulīničas darbavietu – Dunalkas sociālās aprūpes centru “Citas mājas”.

Nožēlu par to, ka cilvēki mētājas ar apvainojumiem, izteica arī Dainas priekšnieks Mārtiņš Jaunsleinis, kurš pavāri raksturoja kā apzinīgu, atsaucīgu un norādīja, ka viņa gatavo garšīgu ēdienu.

UZZIŅAI

Jauno pāru pieredze, izvēloties kāzu ēdinātājus:

 • Pēc izmaksām, pēc ēdiena kvalitātes un cenas.
 • Iepriekš bijām kāzās, kur bija šie galda klājēji, tādēļ zinājām, ka viss būs garšīgs, bez vilšanās.
 • Galda klājēji bija vietējie, tiem ir bijusi liela pieredze ar kāzu galda klāšanu, un mēs uzticējāmies viņiem!
 • Tikai pēc labākajām atsauksmēm – iepriekš izpētīju visus Facebook forumus un viedokļus.
 • Galda klājējus mums ieteica viesu nama pārvaldniece.
 • Bija arī degustācija, pēc kuras tikai pārliecinājāmies, ka būs garšīgi. 

Avots: precos.lv

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz