Sestdiena, 18. janvāris Antis, Antons, Antonijs

“Tebreniekus” pārdos lētāk

“Tebreniekus” pārdos lētāk
Foto: Publicitātes
11.02.2019 07:10

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

“Bijusī Lažas pagasta pārvaldes ēka “Tebrenieki” joprojām ir Aizputes novada domes īpašums. Arī pēdējā izsolē uz ēku neviens nepieteicās, lai gan esam samazinājuši cenu par 50 – 60%,” laikrakstam stāsta Aizputes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Jankovskis.

Īpašuma sākumcena pirmajās izsolēs bija diezgan augsta – 80 000 eiro, turklāt katrs augšupejošais solis bija 100 eiro. Aizputes novada dome pēc atkārtoti rīkotās izsoles, kurā Lažas pagastā esošo īpašumu “Tebrenieki” pārdot neizdevās, nolēma samazināt sākumcenu līdz 64 000 eiro, nosakot vienu izsoles soli 50 eiro. “Izsoles cenu esam samazinājuši maksimāli, lai gan īpašums ir labā stāvoklī, tam klāt nāk zemes platība 6,49 hektāri, uz šī zemesgabala atrodas dzīvojamā ēka un trīs palīgceltnes,” skaidro A. Jankovskis.

Atkārtota izsole notiks 2019. gada 13. martā pulksten 11.30 Aizputes novada domē. Interesentiem pieteikums līdz 2019. gada 12. martam jāiesniedz domē, Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (9. kabinetā).

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)