Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Vaiņodnieki dodas virtuālajā skrējienā

Vaiņodnieki dodas virtuālajā skrējienā
Ilustratīvs (Foto: Publicitātes)
19.02.2020 07:00

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Vaiņodē pirmo reizi rīkotajā virtuālajā skrējienā aizvadīts pirmais no 15 posmiem. ”Varētu būt lielāka atsaucība, bet laika apstākļi nelutināja,” uzsver novada sporta metodiķis Ainārs Pāvils. ”Daudzi raksta un interesējas, viņus kavējis tieši sliktais laiks.”

Katrs posms ilgst nedēļu. Pie pašvaldības balvām tikšot aktīvākie, kas noskrējuši lielāko distanci, tomēr A. Pāvils norāda: ”Galvenais mērķis ir piedabūt cilvēkus kustēties.” Lai arī nosaukumā ir vārds ”skrējiens”, tas nenozīmē, ka obligāti jāskrien. Rezultātus drīkst krāt arī nūjotāji un soļotāji. Galvenie nosacījumi – piedalās esošie vai bijušie vaiņodnieki un jāuzskaita pieveiktais attālums un laiks kādā no mobilajām aplikācijām un jāiesniedz rīkotājiem. Vietu un distances garumu katrs izvēlas pats. Lai viss būtu godīgi, katru dienu gan drīkst iesniegt tikai vienas distances rezultātu, posmā – ne vairāk par septiņiem.

Pirmajā posmā pagājušajā nedēļā piedalījās 10 dalībnieki – četri skrējēji un seši nūjotāji/soļotāji. Visi dalībnieki kopumā veikuši 170,86 km.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli