Sestdiena, 28. marts Ginta, Gunda, Gunta

Valdības vadītājs pateicas izcilniekiem

Valdības vadītājs pateicas izcilniekiem
08.07.2010 07:01

To absolventu skaitā, kas saņēmuši Ministru prezidenta pateicības vēstuli, ir arī Pāvilostas, Nīcas un Grobiņas novada jaunieši. To apliecina informācija Ministru kabineta mājaslapā internetā.

Ministru prezidenta Valda Dombrovska pateicības vēstules 12. klašu absolventi saņēmuši par teicamām sekmēm, izcilu radošo un organizatorisko darbu, sasniegumiem olimpiādēs, zinātniskajās konferencēs un konkursos.

Par teicamām sekmēm balvu saņēmušas Nīcas vidusskolas beidzējas Kristīne Eglīte un Mārtiņš Pūķis, Grobiņas ģimnāzijas absolvente Kristīne Čabikina. Pāvilostnieki, izrādās, mācībās bijuši īpaši čakli – pateicības vēstules saņēmusi Sandra Bikova, Elīna Citskovska, Signe Gruntmane, Agija Meņģe, Monta Priedola, Paula Sekača, Kristiāna Siliņa un Rihards Teteris.

Pateicība arī Grobiņas ģimnāzijas absolventam Kārlim Rudenko par 3. vietu angļu valodas valsts olimpiādē un Reinim Garkalnam par iegūto 2. pakāpes diplomu Latvijas skolēnu zinātniskajā konferencē ķīmijā un 3. vietu vides projektu valsts olimpiādē.

Pavisam 12. klasi šogad beidza 16 312 vispārizglītojošo dienas skolu audzēkņu. Pateicības rakstus saņēma 870 no viņiem. “Mūsu valsts politiskā un ekonomiskā izaugsme lielā mērā ir jūsu rokās, un es ceru, ka tā būs daudz veiksmīgāka, atbildīgāka un sabiedrībai tuvāka valsts,” teikts V. Dombrovska vēstulē jauniešiem. “Ceru, ka pasaules un Latvijas ekonomisko krīzi uztverat kā jaunu izaicinājumu un iespēju laiku, jo šis pārbaudījums ir arī mācībstunda mums visiem.”

Ministru prezidenta pateicības rakstus saņēmusi arī Vaiņodes vidusskolas skolotāja un Vaiņodes 138. mazpulka vadītāja Aija Revizore. Viņai tas piešķirts par nozīmīgu ieguldījumu skolēnu patriotiskajā audzināšanā un ir arī sveiciens Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 20. gadadienā.

“Kurzemes Vārds”

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli