Piektdiena, 24. janvāris Krišs, Eglons, Ksenija, Egle

Vienotas receptes biznesam nav

Vienotas receptes biznesam nav
Foto: Ģirts Gertsons
14.06.2019 07:03

"Kurzemes Vārds"

Biedrība “Grobiņas novada uzņēmēju klubs” agrā pavasarī nosvinēja desmit gadu jubileju. Šobrīd klubā apvienojušies aptuveni 40 uzņēmēji un par kluba prezidentu iecelts SIA ”Liepājas RAS” valdes loceklis Normunds Niedols. ”Jā, šis darbs uzliek papildus pienākumus, tomēr, ja kolēģi ir man uzticējušies un gaida no manis iniciatīvu, idejas un pienesumu – tāda iespēja ir jāizmanto,” atzīst N.Niedols.

”Cik gadu, tik prezidentu,” paskaidro N.Niedols, kurš pilda nu jau 11. prezidenta pienākumus. Jau no pašiem pirmsākumiem iedibināta tradīcija, ka prezidenta amatu ik gadu uzņemas cits kandidāts. Tā esot arī citos uzņēmēju klubos, uzņēmēju padomēs Latvijā. ”Domāju, ja visu laiku būtu viens un tas pats prezidents, paliktu garlaicīgi. Katrs nāk ar savu ideju, savu redzējumu, darba stilu, iemaņām,” piebilst N.Niedols. Turklāt jau ir zināms, ka 2020.gadā vadības grožus savās rokās uzņemsies SIA ”Kings” valdes loceklis Juris Gusevs. Prezidenta amats ir brīvprātīgs pienākums bez atlīdzības.

”Mūsu lielākie jaunumi šobrīd ir tādi, ka biedrība ir reģistrēta uzņēmumu reģistrā un mēs esam ievēlējuši patstāvīgu valdi. Iepriekš tādas nebija. Valdes sastāvā iekļauti pieci aktīvākie uzņēmēji, kas visus šos gadus aktīvi darbojušies kluba labā: Ilgonis Jēčis, Astrīda Dūče, Dace Lēvalde, Normunds Brucis un Gunita Laiveniece. Prezidents pārstāv klubu, reprezentē to pēc nepieciešamības, vada sapulces, bet patstāvīgā valde kalpos kā stingrs kluba kodols,” laikrakstam atklāj N.Niedols.

Ja sākotnēji biedrībā apvienojās tie, kuru bizness ir Grobiņā, tad, izveidojoties Grobiņas novadam, paplašinājās arī teritorija kluba biedriem. Šobrīd uzņēmēju vide klubā esot diezgan stabila. Klubs joprojām ir atvērts ikvienam interesentam, kas ir saistīts ar uzņēmējdarbību un Grobiņas novadu. Kā juridiskām, tā privātpersonām, uzver N.Niedols. Lai pieteiktos, var vērsties pie jebkura kluba biedra un interesēties. Pirms tam, iespējams iepazīties ar statūtiem un ja viss ir pieņemams, jāraksta iesniegums. Nākamajā sēdē kluba biedri lems par šī kandidāta uzņemšanu. ”Mēs vērtējam reputāciju, produkciju. Jo plašāks būs mūsu pulciņš, jo interesantāk!”

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 14.jūnija numurā.

#kvards-20190614-04#

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)