Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

10. aprīlī publiski iepazīstinās ar Liepājas vēstnešiem

10. aprīlī publiski iepazīstinās ar Liepājas vēstnešiem
Foto: Valters Pelns
02.04.2019 09:50

liepajniekiem.lv

Trešdien, 10. aprīlī, plkst. 12.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks iepazīstināšana ar Liepājas pilsētas jaunās vasaras sezonas aktualitātēm un publiski paziņos arī tos liepājniekus, kuri kļūs par Liepājas vēstnešiem un aicinās viesus no visas Latvijas izbaudīt nedēļas nogali vēju pilsētā. Tāpat vēstnešus varēs satikt arī klātienē, portālu informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Jau aprīļa otrajā pusē sāksies kampaņa ārpus Liepājas un tiks izsludināta viesu pieteikšanās. Ikvienam Latvijas iedzīvotājam būs iespēja atbraukt ciemos pie konkrētajiem vēstnešiem un pavadīt neaizmirstamu nedēļas nogali Liepājā.

Liepājas pilsēta ir pārliecināta, ka vislabāk Liepāju izrādīt viesiem var paši liepājnieki, tādēļ jaunajā tūrisma sezonā Liepājas pilsēta aicināja iesaistīties iedzīvotājus, kuri gatavi iepazīstināt viesus ar labākajām atpūtas un izklaides iespējām pilsētā. Februāra sākumā tika izsludināta vēstnešu pieteikšanās, iedzīvotāju interese bija liela –  kopumā divu nedēļu laikā saņemti 84 pieteikumi un žūrijas komisija klātienē tikās ar 15 pretendentiem.

Žūrijas komisija, kuras sastāvā bija Liepājas pilsētas izpilddirektors Ronalds Fricbergs, SIA ”Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs” vadītāja Inta Šoriņa, dziesminiece Maija Kalniņa, pasākumu rīkotāja un jaunā liepājniece Sindija Vilde un Liepājas pilsētas sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja Zita Lazdāne, izvēlējušies atbilstošākos vēstnešus, ar kuriem plašāka publika tiks iepazīstināta 10. aprīlī.

Lai gan žūrijas locekļiem uzdevums bija izvēlēties tikai piecus cilvēkus, klātienē tiekoties ar liepājniekiem, kļuva skaidrs, ka izvēle būs ļoti grūta un, iespējams, piedalīties kampaņā tiks dota iespēja vairāk nekā pieciem liepājniekiem.

Vēstneši tika meklēti piecās kategorijās: kultūras baudītāji, aktīvās atpūtas un sporta piekritēji, nedēļas nogale draudzenēm, atpūta ģimenei ar bērniem un jauniešu atpūta. Katrai kategorijai tika meklēts viens piemērotākais vēstnesis. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli