Otrdiena, 7. aprīlis Helmuts, Zina, Zinaīda

Aicina pieteikties viesģimenes

Aicina pieteikties viesģimenes
01.05.2009 07:03

Atslēgvārdi

Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrija aicina pieteikties ģimenes, kuras ir ar mieru rūpēties par bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības un dzīvo sociālās aprūpes iestādēs. Pie mums tāds ir bērnu sociālās aprūpes centrs “Liepāja”, kas atrodas Apšu ielā 3a, un domes Sociālā dienesta Bērnu nams, kas atrodas Labraga ielā 11.

Centrā “Liepāja” mīt bērni ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem, kuriem nepieciešama īpaša kopšana, aprūpe un uzraudzība. Viesģimeņu jautājumos ir jāvēršas pie direktores Astras Jansones. Bērnu namā viesģimenes tiek meklētas 21 bērnam. Interesenti var vērsties pie vadītājas Ināras Rozes, vecākajām sociālām darbiniecēm Gintas Voinarovskas un Sanitas Barkus.

Vairāk informācijas par viesģimenēm var uzzināt, sazinoties ar Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrijas Audžuģimeņu un aizbildņu nodaļas speciālistiem: tālrunis – 67356483, mobilais tālrunis – 26553487; adrese: Rīgā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 14, 3. stāvā; e-pasts: pasts @bm.gov.lv. Plašāka informācija pieejama arī ministrijas mājaslapas www.bm.gov.lv sadaļas “Ārpusģimenes aprūpe” apakšsadaļā “Viesģimene”. Papildu informāciju varat saņemt arī savas dzīvesvietas bāriņtiesā.

“Kurzemes Vārds”

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli