Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Aicina uz informatīvo nodarbību par onkoloģisko slimību profilaksi

Aicina uz informatīvo nodarbību par onkoloģisko slimību profilaksi
Foto: Egons Zīverts
04.01.2019 12:38

liepajniekiem.lv

Piektdien, 11. janvārī, pulksten 17 Latvijas Nedzirdīgo savienības Liepājas reģionālajā biedrībā, 1905. gada ielā 35, ikviens interesents, jo īpaši cilvēki ar dzirdes traucējumiem un zudumu, aicināti uz informatīvu lekciju par onkoloģisko slimību profilaksi, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Lekcijas nosaukums ir “Kopā pret vēzi – profilakse, skrīnings, ārstniecība. Valsts un sabiedrības atbalsts.” un to vadīs onkoloģe Zinaīda Štara. Nodarbība tiks nodrošināta ar surdotulkojumu.

Savukārt, lai nodrošinātu nepieciešamo atbalstu un zināšanas onkoloģiskajiem pacientiem, viņu ģimenes locekļiem un atbalsta personām, interesenti tiek aicināti piedalīties atbalsta grupās.

17. janvārī pulksten 17.30 Stendera ielā 5 notiks atbalsta grupa par tēmu ”Problēmas apzināšana un risināšana. Krīzes situācijas”. Atbalsta grupu vadīs psiholoģe Raisa Immere. Vēl šīs atbalsta grupas kopā ar psiholoģi Raisu Immeri norisināsies arī 28. martā un 12. aprīlī.

8. un 22. februārī pulksten 18 Bāriņu ielā 15 (”Krāsu karuseļa” telpās) notiks atbalsta saskarsmes grupas nodarbības, kuru vadīs sertificēta ambulatorās aprūpes māsa Liene Rūja-Lāma.

Atbalsta grupas nodarbības ir iespēja iepazīties ar dažāda veida pieejamajiem pašpalīdzības veidiem, piemeklējot sev piemērotāko, kā arī iespēja dalīties un socializēties ar citiem pacientiem un to atbalsta personām. Savukārt informatīvās nodarbības paredzētas, lai veicinātu onkoloģisko modrības prasmi pilsētas iedzīvotāju vidū.

Papildu informācija un pieteikšanās atbalsta grupām un informatīvajai nodarbībai, sazinoties ar onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības ”Dzīvības koks” Liepājas nodaļas vadītāju Ilzi Vainovsku pa tālruni 28343138 vai e-pastu [email protected]

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, zvanot pa tālruni 63404747 vai rakstot [email protected]

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli