Piektdiena, 19. aprīlis Vēsma, Fanija
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Vebinārā februāra sākumā stāstīs par produkta dzīves ciklu

Biedrība “Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris” 4.februārī organizēs jauniešiem vecumā no 15 līdz 30 gadiem paredzētu praktisko vebināru “Produkta dzīves cikla novērtējums – ilgtspējīgas nākotnes atslēga”, aģentūrai LETA pavēstīja biedrības pārstāvji.

Vebinārā februāra sākumā stāstīs par produkta dzīves ciklu
Foto: Publicitātes
20.01.2022 10:56

LETA

Vebinārā eksperti dalīsies zināšanās, kas ir dzīves cikla analīze, kam tā ir vajadzīga un vai un ko no tās kāds iegūst. Tostarp eksperti iepazīstinās dalībniekus ar tādiem terminiem kā aprites ekonomika, ilgtspējīgi uzņēmējdarbības modeļi, efektīva resursu izmantošana, kā arī nosauks labās prakses piemērus Eiropas kontekstā un parādīs dažus noderīgus rīkus, kas ir pieejami ikvienam labākas un ilgtspējīgas nākotnes veidošanai.

Biedrības pārstāve Anete Grundberga norāda, ka produkta dzīves cikla novērtēšanas loma pēdējo gadu laikā ir būtiski palielinājusies, kļūstot par neatņemamu sastāvdaļu gan uzņēmumu attīstības stratēģijās, gan mārketinga kampaņās, kā arī izstrādājot reālus videi draudzīgus produktus un pakalpojumus.

“Taču, lai gan komersantu ilgtspējīga domāšana ir nozīmīga, svarīga ir arī sabiedrības izpratne. Tāpēc vebināra dalībniekiem būs iespēja piedalīties interaktīvās darbnīcās un analizēt produkta vai pakalpojuma dzīves ciklu gan no klienta, gan biznesa perspektīvas,” saka Grundberga.

Vebināra dalībniekiem būs iespēja iedvesmoties un diskutēt ar ekspertiem no Latvijas, Igaunijas un Dānijas – Nikolaju Rotbollu, pārstāvi no institūta “What If” Dānijā, Karlu Pērteli un Katerinu Čantzi, pārstāvjiem no bezpelņas organizācijas “Cleantech Estonia” Igaunijā un Lauru Grundmani, projekta “Inovāciju centra attīstība Liepājā” vadītāju Latvijā.

Pasākums sāksies pulksten 15 un tas notiks angļu valodā.

Vebinārs notiek projekta “Dalīšanās zināšanās par produkta dzīves cikla novērtējumu un ekoloģiskās pēdas nospiedumu analīzi Baltijas jūras reģionā” ietvaros, lai stiprinātu zaļo pāreju caur ilgtspējīgas aprites, bioekonomikas un oglekļa neitralitātes prizmu, veidotu izpratni par sabiedrības un uzņēmumu ietekmi uz vidi un veicinātu izpratni par “Zaļo kursu” Baltijas jūras reģionā.

Projektu īsteno “Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris”, Igaunijas bezpeļņas organizācija “Cleantech ForEst” un Dānijas bezpeļņas organizācija “What if institute”. Projektu finansē Ziemeļvalstu Ministru padome.

Dalībnieki aicināti iepriekš reģistrēties, aizpildot pieteikuma anketu.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz