Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

Aicinās domāt un sauks mājās

Aicinās domāt un sauks mājās
Foto: liepajniekiem.lv
18.09.2018 07:06

"Kurzemes Vārds"

Izdevniecība “Kurzemes Vārds” kopā ar vēl astoņiem reģionālajiem laikrakstiem Kuldīgā, Saldū, Talsos, Dobelē, Madonā, Limbažos, Cēsīs un Valmierā, kā arī reģionālo televīziju “TV Kurzeme” uzsācis divu Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) atbalstītu projektu īstenošanu.

Tie paredz līdz 2019. gada janvārim reģionālajos laikrakstos “Kurzemes Vārds”, “Saldus Zeme”, “Talsu Vēstis”, “Zemgale”, “Kurzemnieks”, “Liesma”, “Druva”, “Stars” un “Auseklis” publicēt divus rakstu ciklus par medijpratību un reemigrācijas problēmām.

Rakstu ciklus “Novadi Gaida” un “Novadi Saprot” ar 8390,43 eiro katru SIF atbalstījis Latvijas Valsts budžeta finansētā programmā “Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā”. Šajā konkursā projektus varēja iesniegt mediji, atbalstu saņēma 34 dažādas ieceres, tostarp arī divas izdevniecības “Kurzemes Vārds” sagatavotās.

Rakstu ciklā par medijpratību “Novadi Saprot” aicinās savus lasītājus gudri lasīt dažādus ierakstus sociālajos tīklos un atšķirt melu ziņas no patiesas informācijas, bet rakstu ciklā “Novadi Gaida” vēstīs par reemigrācijas procesiem, stāstot par to, kas būtu vajadzīgs no mūsu valsts aizbraukušajiem cilvēkiem, lai viņi atgrieztos uz dzīvi Latvijā. Rakstu ciklus ar deviņām publikācijām katrā sagatavos reģionālo laikrakstu žurnālisti, tas tiks publicēts deviņos reģionālajos medijos un to interneta vietnēs, papildus “TV Kurzeme” sagatavos arī divus raidījumus par publikācijās skartajām tēmām.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli