Trešdiena, 19. februāris Zane, Zuzanna

Apbalvoti iedzīvotāju iemīļotāko parka soliņu autori

Apbalvoti iedzīvotāju iemīļotāko parka soliņu autori
24.08.2012 15:48

Atslēgvārdi

Piektdien, 24. augustā, Liepājas domes izpilddirektora vietnieks Mārtiņš Tīdens un pilsētas galvenā māksliniece Agita Ansule sveica četrus parka soliņu māksliniekus, par kuriem balsojumā mājas lapā liepaja.lv tika saņemts visvairāk balsu.

Dāvanu karti no veikala “Depo” saņēma tie četri mākslinieki, par kuriem nobalsoja vairāki simti iedzīvotāju, nodrošinot izteiktu balsu pārsvaru pār citiem plenēra dalībniekiem, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde.

Renāra Šlisera veidotais “Jūrmalas soliņš” saņēma visvairāk balsu – 1424, kas ir 35.06% no kopējā balsu skaita. Balvā mākslinieks saņems dāvanu karti no veikala “Depo” 200 latu vērtībā.

Guntis Jekste par izveidoto “Stūra soliņu” saņēma 1157 balsu, kas ir 28.48% no kopējā balsu skaita, un balvā saņems dāvanu karti 150 latu vērtībā.

Krists Erbs par izveidoto soliņu “Konference” saņēma 646 balsu, kas ir 15.9% no kopējā balsu skaita, un balvā saņems dāvanu karti 50 latu vērtībā.

Edijs Ābele par izveidoto “Sols – riteņu novietne” saņēma 582 balsu, kas ir 14.33% no kopējā balsu skaita. Lai gan uz svinīgo notikumu nebija iespējams nokļūt, arī šis mākslinieks balvā saņems dāvanu karti 50 latu vērtībā.

Jau iepriekš paši soliņu autori savā starpā izvērtēja viens otra darbu un nomināciju “Meistarstiķis” piešķīra Alvja Vitrupa veidotajam soliņam “Saules gredzens”, par ko arī Liepājas dome piešķīra dāvanu karti veikalā “Depo” 50 latu vērtībā.

Jau ziņots, ka plenērā “Dizaina objekts – parka soliņš”, kas jūlijā norisinājās Liepājas koncertdārzā “Pūt, vējiņi!”, tapa 12 oriģināla dizaina parka soliņi. Soliņi izvietoti uz takas, kas atdala pludmales kāpu zonu no parka teritorijas.

Plenēra skiču konkursam tika iesniegtas 48 parka soliņu dizaina idejas, kuras piedāvāja gan studenti, gan mākslinieki ar pieredzi. Žūrijas komisija izvēlējās 12 labākās idejas, kuras desmit dienu laikā tika realizētas.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli