Piektdiena, 21. februāris Eleonora, Ariadne

Arī Liepājas policijai divi jauni rokas radari

Arī Liepājas policijai divi jauni rokas radari
Foto: VP
03.04.2019 14:31

liepajniekiem.lv

Papildus jau ierastajām atļautā braukšanas ātruma kontroles metodēm Valsts policija satiksmes uzraudzībā no šodienas, 3.aprīļa, sākusi izmantot arī 40 jaunus rokas video radarus, informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Simona Grāvīte.

Likumsargi satiksmes uzraudzībā izmanto jaunus rokas video radarus – ātruma mērīšanas video instrumentu ”TruCam II”.

”Likumsargu rīcībā esošie jaunie video radari veic transportlīdzekļa ātruma mērīšanu, vienlaicīgi ierakstot augstas izšķirtspējas video, proti, ar jaunajiem video radariem fiksētais ātruma mērījums tiek nostiprināts arī ar video ierakstu, kas attiecīgi tiks pievienots lietas materiāliem,” tā Simona Grāvīte.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova, jautāta, vai arī mūspusē ātruma kontrole tiek veikta ar šīm jaunajām ierīcēm, apstiprināja, ka Liepājas iecirkņa Ceļu policijas darbinieku rīcībā ir divi jaunie radari, kuri jau no šodienas tiek likti lietā.

”Būtībā šie jaunie video radari līdzinās kādreizējiem policijas ikdienas darbā jau izmantotajiem rokas radariem, tikai šiem ir būtisks un svarīgs jauninājums – šī video funkcija. Mēs esam ņēmuši vērā iepriekšējo pieredzi ar vecā tipa radariem un domstarpības, kas dažkārt radās starp policistiem un satiksmes dalībniekiem. Tieši tādēļ, lai uzlabotu policijas darba kvalitāti un efektivitāti, mēs savā darbā ieviešam mūsdienīgus tehniskos līdzekļus,” skaidro Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Un piebilst, ka ar šo mērierīci var veikt ātruma kontroli jebkurā diennakts laikā un jebkādos laikapstākļos.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli