Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Atjaunots Bernātu aktīvās atpūtas laukums ”Varavīksnītes”

Atjaunots Bernātu aktīvās atpūtas laukums ”Varavīksnītes”
Foto: Publicitātes
20.10.2017 13:17

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Ir pieņemts ekspluatācijā Liepājas pašvaldībai piederošais Bernātu aktīvās atpūtas laukums ”Varavīksnītes”, kas tika atjaunots, lai radītu sakārtotu vidi aktīvai brīvā laika pavadīšanai, sporta pasākumu un nometņu rīkošanai, portālam pastāstīja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Projekta “Publisko aktīvās atpūtas laukumu atjaunošana Bernātos, 1.kārta” ietvaros veikta brīvpieejas pludmales volejbola laukuma atjaunošana ar iespēju to pielāgot arī pludmales tenisa spēlēšanai; brīvpieejas futbola laukuma atjaunošana; solu un nojumes uzstādīšana; brīvdabas trenažieru un ielu vingrotāju aprīkojuma uzstādīšana, vienu no āra trenažieriem pielāgojot cilvēkiem ar kustību traucējumiem; koka takas izveide uz jūru.

Oficiālā aktīvās atpūtas laukuma atklāšana ar sportiskām aktivitātēm plānota nākamā gada pavasarī.

Darbus objektā veica SIA ”A-Land”, saskaņā ar SIA ”BM-projekts” izstrādāto būvniecības ieceres dokumentāciju.
Projekta 1.kārtas kopējās izmaksas ir 77 662,24 eiro, tajā skaitā ELFLA finansējums – 45 000 eiro.

Projekts tiek īstenots ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu, Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020.gadam apakšpasākuma ”Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes ”Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” ietvaros.

Bernātu aktīvās atpūtas laukumu atjaunošanas projekts kopumā sastāv no divām kārtām. 2.kārtu Liepājas pašvaldībai piederošās sporta bāzes ”Draudzība” teritorijā plānots īstenot nākamgad.

Tās ietvaros paredzēts izveidot iedzīvotājiem atvērtu, publiski pieejamu universālu sporta laukumu, ko iespējams pielāgot dažādām sporta spēlēm, iegādāties pārvietojamus basketbola grozus un tenisa laukuma tīklu komplektu, savukārt sporta laukuma norobežošanai un drošības apsvērumu dēļ tiks iegādāts uzstādāms aizsargtīkls-nožogojums.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli