Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Atkal lūdz sakārtot kritiskā stāvoklī esošo autoceļu Liepāja-Palanga

Atkal lūdz sakārtot kritiskā stāvoklī esošo autoceļu Liepāja-Palanga
06.03.2012 21:58

Atslēgvārdi

Liepājas mērs Uldis Sesks sagatavojis vēstuli, kurā aprakstīts un fotogrāfijās fiksēts autoceļa Liepājā-Palanga kritiskais stāvoklis un pieprasīta operatīva rīcība.

Vēstule adresēta AS “Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājam Ivars Pāžem un AS “Latvijas autoceļu uzturētājs” valdes priekšsēdētājam Vladimiram Kononovam, “Rietumu Radio” informēja Sesks.

Kā norādīja Sesks, autoceļš, kas savieno Liepāju uz Palangu, Latvijas pusē šogad “kārtējo reizi ir katastrofālā stāvoklī”. “Tas tomēr ir ceļš, kas savieno divas valstis, un vairs nav pieļaujams, ka ceļš ir tik sliktā stāvoklī ar vietām pat 40 centimetrus dziļām bedrēm. Nedosim amatpersonām mieru tik ilgi, kamēr viņi šo problēmu neatrisinās,” uzsvēra Liepājas domes priekšsēdētājs. Viņš pieļauj, – ja dienesti nerīkosies, arī vietējie iedzīvotāji, kuri ikdienā pārvietojas pa šo ceļu, “varētu rīkoties daudz agresīvāk”, raksta LETA.

Kā uzskata Sesks, ar bedru lāpīšanu vien uz Liepājas-Palangas ceļa nebūs līdzēts, un šovasar ir jāatrod līdzekļi vismaz 5 līdz 10 kilometrus garu ceļu posmu rekonstrukcijai un jaunas asfalta kārtas uzklāšanai. Liepājas mērs piebilda, ka ceļa sliktais stāvoklis negatīvi ietekmē arī kravu pārvadājumus uz un no Liepājas ostas

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli