Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Atmodas bulvāra iedzīvotāja: “Esmu burtiski iesprostota.” Uz mājām jābrauc pa taciņu

Karostā Atmodas bulvāra 6. nama iedzīvotājai apgrūtināta piebraukšana pie sava īpašuma. Lai gan teorētiski to iespējams izdarīt no abām mājas pusēm – Neatkarības rotas un arī Ģenerāļa Dankera ielas –, tomēr vienā pusē ceļu aizšķērso automašīnas, otrā – žogs un slēgti vārti.

Atmodas bulvāra iedzīvotāja: “Esmu burtiski iesprostota.” Uz mājām jābrauc pa taciņu
Ļubova Diakova rāda kokus, caur kuriem viņai nācies manevrēt, šķērsojot zaļo zonu un sniegu, lai tiktu uz ielas. Citas izbraukšanas iespējas tolaik neesot bijis. (Foto: Ģirts Gertsons)
Ļubova Diakova rāda kokus, caur kuriem viņai nācies manevrēt, šķērsojot zaļo zonu un sniegu, lai tiktu uz ielas. Citas izbraukšanas iespējas tolaik neesot bijis. (Foto: Ģirts Gertsons)
29.02.2024 00:23

liepajniekiem.lv

Reizēm no teritorijas iespējams izbraukt tikai pa zaļo zonu.

Jāmanevrē ar ratiņkrēslu

Ļubova Diakova Atmodas bulvārī 6 dzīvo ilgus gadus, to laikā piedzīvojusi ne vienu vien kaimiņu maiņu. Savulaik bijusi pat mājas vecākā. Šobrīd gan situācija ir krietni mainījusies.

Kopīpašumā ir divas ēkas, tajā, kur dzīvo Ļubova, pēc viņas stāstītā, pārējos dzīvokļus iegādājušies lietuvieši, kas vasaras periodā tos izīrē iebraucējiem vai arī brīvdienās uzturas tur paši.

Pastāvīgi gan mājā neviens cits bez Ļubovas nedzīvo. “Pirmkārt, jau pati māja cieš no tā, ka ziemā netiek apkurināta,” saka sieviete. “Otrkārt,

tika izlemts uzlikt žogu visapkārt teritorijai, un es esmu burtiski iesprostota,”

sieviete nav mierā ar radušos situāciju.

Portāls pārliecinājās, ka teritorija apjozta ar metāla žogu. Vienā pusē pašdarināts piebraucamais celiņš, kas ved pāri zaļajai zonai, bet otrā pusē ir arī lieli vārti, kas paredzēti tieši mašīnu iebraukšanai teritorijā.

Ļubova laikrakstam skaidro, ka problēma ir tā, ka

otrās ēkas īpašnieks atslēgas viņai nedod, lai gan esot vairākkārt prasījusi.

Tāpēc nekas cits neatliek, kā ar savu auto braukt pie dzīvokļa durvīm pa zaļo zonu. To gan apgrūtinot fakts, ka pašierīkotās izbrauktuves galā ik pa laikam tiek novietotas automašīnas, jo būtībā tā ir vienkārši taka.

Būvvaldes dokumentos tas nav norādīts kā ceļš, tādēļ mašīnas tā galā var novietot, nepārkāpjot likumu.

Iespējams, velns nebūtu tik melns, ja Ļubova nesaskartos ar veselības problēmām. Vienu brīdi, pēcoperācijas periodā, sieviete bijusi pat ratiņkrēslā, tad nu nācies ar to braukt cauri šaurajiem vārtiņiem, manevrējot apkārt atkritumu maisiem un tvertnēm, vai arī pa iebraukāto taku.

Ejot kājām, vēl varot izlīst pa šādu šķirbiņu, kur glabājas atkritumu maisi un gružu konteineri. Šo ceļu sieviete izmantojusi arī reizēs, kad pēc medicīniskām manipulācijām atradusies ratiņkrēslā. Foto: Ģirts Gertsons

“Visvairāk satrauc tas, ja gadījumā notiek kāda nelaime, pie mājas jāpiebrauc ātrajai palīdzībai vai ugunsdzēsējiem, viņi to nemaz nevar izdarīt, jo visi ceļi nobloķēti.

Vienreiz jau tā bija, labi, ka paši ārsti man palīdzēja līdz mediķu mašīnai kaut kā nokļūt,”

atceras Ļubova.

Sieviete sakās nogurusi no tā visa, bet nesaprot, kā šo lietu risināt. Esot vērsusies pie apsaimniekotāja, pašvaldībā, runājusi ar kaimiņiem – nekas nemainās gadiem ilgi.

“Man saka, lai vienotos par ceļa ierīkošanu, jāsavāc 50+1 balss, es to saprotu, tomēr lietuviešu kaimiņi nekad nav vienā laikā te uz vietas, mēs nevaram uztaisīt pilnvērtīgu kopsapulci.

Savukārt kaimiņam, kas dzīvo atsevišķajā ēkā, par to vispār ir vienalga, viņš līdzekļus tur ieguldīt nav ieinteresēts, jo pie viņa īpašuma var piebraukt no ielas puses, kā arī viņš tur lielo vārtu atslēgu, ko man nedod,” noslēgumā par situāciju piebilst karostniece.

Viņas piedāvātie varianti situācijas risināšanai: dalīties ar atslēgu, izveidot kārtīgu piebraucamo ceļu par mājas līdzekļiem vai vismaz uzlikt zīmes iebraukātā ceļa galā, lai tur netiek novietotas automašīnas.

Aicina sakārtot pagalmu un iebrauktuvi

Ar otras mājas īpašnieku diemžēl laikrakstam sazināties neizdevās.

L. Diakova stāsta, ka vairākkārt vērsusies arī domē, lai šos jautājumus risinātu, tā kā izmaiņu nav – pieteikusi vizīti un plāno doties atkārtoti.

Būvvaldes vadītājs Arvīds Vitāls neslēpj, ka arī Liepājas būvvaldei šī sāpe ir zināma.

“Jau vairākkārtīgi esam informējuši dzīvojamās mājas Atmodas bulvārī 6 sestā dzīvokļa īpašnieces pilnvaroto personu par to, ka

kopīpašuma apsaimniekošana ir risināma, dzīvokļu īpašniekiem savstarpēji vienojoties un sadarbojoties ar ēkas apsaimniekotāju.

No būvvaldes esam vērsušies arī pie apsaimniekotāja – SIA “Namu serviss APSE” – par minēto problēmu ar aicinājumu rast risinājumu, sakārtojot mājas pagalmu un izveidojot jaunu iebrauktuvi no Neatkarības rotas ielas puses.

Līdz šai dienai Liepājas būvvaldē nav iesniegts ne nekustamā īpašuma Atmodas bulvārī 6 Liepājā teritorijas labiekārtojuma projekts, ne iebrauktuves izbūves projekts, kas atrisinātu izveidojušos problēmu,” skaidro A. Vitāls.

Telefona kamerā fiksēts brīdis, kad bijusi vajadzība izbraukt ārpus teritorijas, tomēr pa tik mazu spraudziņu, cik atstāta brīva, tas nav iespējams. Foto: Ģirts Gertsons

Viņš atkārtoti uzsver, ka šādi jautājumi risināmi kopīpašnieku starpā vai sadarbībā ar mājas apsaimniekotāju.

“Gadījumā, ja kopīpašnieki savstarpēji nevar vienoties par kopīpašuma apsaimniekošanas jautājumiem, tad nav citu ceļu, kā meklēt risinājumu civiltiesiskā kārtībā tiesas ceļā,” rosina A. Vitāls.

Atslēdziņa pienākas katram

Māju Atmodas bulvārī 6 apsaimnieko SIA “Namu serviss APSE”, tādēļ vaicājam apsaimniekotājam – kā radušos situāciju varētu risināt?

“APSE” vērš uzmanību, ka ēkai Atmodas bulvārī 6 nav izbūvētu piebraucamo ceļu ne no Ģenerāļa Dankera ielas, ne no Neatkarības rotas ielas puses.

“Vienīgais oficiālais piebraucamais ceļš ir no Atmodas bulvāra puses.

Piekļuve dzīvojamai mājai, kā arī operatīvo dienestu automašīnu piebraukšana konkrētajai adresei nav traucēta vai ierobežota.

Šāda situācija var rasties, ja tiek novietotas automašīnas, neievērojot ceļa zīmes un satiksmes noteikumus. Par šādiem gadījumiem iedzīvotājiem ir jāziņo Valsts vai Pašvaldības policijai,” skaidro SIA “Namu serviss APSE” pārstāve Kristīne Kīla.

Ja tomēr īpašniekiem ir vēlme izbūvēt piebraucamo ceļu, tad gan nepieciešams dzīvokļu īpašnieku kopības lēmums, par to ir jālemj dzīvokļu īpašnieku kopsapulcē.

“Ja tiek pieņemts vairākuma balsojums un ir sniegts pilnvarojums pārvaldniekam, rasti nepieciešamie finanšu līdzekļi dokumentu izstrādei un būvdarbiem, projekts saskaņots ar visām iesaistītajām instancēm – šādus būvdarbus var veikt. Taču šobrīd

dzīvokļa īpašnieki nav izrādījuši vēlmi vai iniciatīvu par šāda jautājuma aktualizēšanu vai lemšanu.

Runājot par uzstādīto žogu – tas pilda tikai teritorijas ierobežošanas funkciju un nav paredzēts kā iebrauktuve, jo aiz tā nav izveidots stāvlaukums vai brauktuve. Aiz žoga ir piemājas piegulošā zaļā teritorija, kura nav paredzēta automašīnu novietošanai vai izbraukāšanai ar auto,” skaidro K. Kīla.

Tomēr žogs šajā daļā ir slēdzams, tādēļ apsaimniekotājs uzrunājis dzīvokļa īpašnieku un informējis, ka viņam ir jānodrošina vārtu atslēgas gan pārvaldniekam, gan visiem dzīvokļu īpašniekiem.

“Lai risinātu šo situāciju, tuvākajā laikā tiks rīkota sapulce. Centīsimies rīkoties tā, lai visas iesaistītās puses būtu apmierinātas,” papildina apsaimniekotājs.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz