Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

Atvēl naudu bērnudārza iegādei

Atvēl naudu bērnudārza iegādei
Foto: LETA
25.03.2019 07:09

"Kurzemes Vārds"

Rezervēts finansējums iespējamai bērnudārza ēkas iegādei un remontam – apmēram 350 tūkstoši eiro. Šis ir viens no galvenajiem jaunumiem pilsētas budžeta grozījumos, uzskata Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis, jo “šī ir mana prioritāte”.

Budžeta grozījumus deputāti apstiprināja domes sēdē ceturtdien, iekļaujot pilsētas naudasmakā papildu ienākumus par 14,8 miljoniem eiro. Tiesa gan, lielākā daļa no šīs naudas ir plānotās valsts mērķdotācijas pedagogu algām un Eiropas struktūrfondu līdzfinansēto projektu priekšfinansējums un līdzfinansējums. Tomēr bija iespējams piešķirt investīcijas arī citiem pilsētai vajadzīgajiem mērķiem, tai skaitā pilsētvides uzlabošanai.

Par bērnudārza iegādi domes priekšsēdētājs vēl runā vispārīgi. Ieceri, ko tieši pirks, konkretizēšot nākamajā domes sēdē aprīlī. “Ir vairāki varianti,” mērs teica deputātiem. Nesen intervijā “Kurzemes Vārdam” J. Vilnītis jau stāstīja, ka viens no risinājumiem, kā būtiski samazināt rindu uz vietām bērnudārzā, ir iegādāties kādu no bijušajām bērnudārzu ēkām, kas ir vēl labā stāvoklī, to izremontēt un atjaunot pirmsskolas izglītības iestādi. Savukārt par ideju vairākas bērnudārza piecus un sešus gadus veco bērnu grupiņas izvietot 8. vidusskolas tukšajās telpās Liepājas dome varētu konkrēti lemt domes sēdē maijā, kad atkal tiek plānoti pilsētas budžeta grozījumi. Maijā domnieki parasti lemj par SIA “Liepājas enerģija” divindenžu sadalījumu.

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 25. marta numurā.

#kvards-20190325-02#

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli