Otrdiena, 31. marts Gvido, Atvars

Bīstamā būve Šķēdes ielā ir nelikumīga

Bīstamā būve Šķēdes ielā ir nelikumīga
Foto: Lasītājs
26.07.2017 07:09

liepajniekiem.lv

Portālā vērsās lasītājs, kurš pauž bažas par kādu bīstamu būvi Laumas mikrorajonā . ”Iespējams, ka ar portāla palīdzību šādu situāciju būtu iespējams likvidēt, un izvairīties no kāda nepatīkama gadījuma. Turklāt, turpat blakus ir bērnu laukums.” ”Kas par attēlā redzamo būvi ir atbildīgs?” jautā liepājnieks. 

Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde portālam pastāstīja, ka informācija ir nodota Liepājas pilsētas Būvvaldes būvinspektoram, kurš ”apsekos minēto būvi un noskaidros tās īpašnieku”.

Kā informē Būvvaldē, spriežot pēc iesūtītajām fotofiksācijām, esošā būve rada apdraudējumu sabiedrībai, kā arī ēkai ir pilsētvidi degradējoša ietekme. 

Pēc tam, kad būvinspektors būvi bija apsekojis, Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls portālam pastāstīja, ka zemesgabals, uz kura slejas bīstamā ēka, ir pašvaldības īpašums: ”19.jūlijā būvinspektori apsekoja objektu O.Kalpaka ielā 90A un konstatēja, ka uz pašvaldībai piederoša zemesgabala atrodas nenosakāmas izcelsmes būve, kas ir apdraudējums cilvēku veselībai un dzīvībai, kā arī tās vizuālais izskats bojā pilsētas ainavu.” Būve nav reģistrēta Zemesgrāmatā.

Par situāciju ir informēta Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Izpilddirekcija, skaidro A.Štāls: ”Izpilddirekcija sadarbībā ar Nekustamā īpašuma pārvaldi organizēs īpašuma sakārtošanu vai nojaukšanu.” 

___________________ 

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt ikviens portāla lasītājs, izmantojot sākumlapā esošo formu “Piedalies satura veidošanā!”. Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma. 

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli