Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Brīvdabas slidotava Raiņa parkā pārtrauc darbību

Brīvdabas slidotava Raiņa parkā pārtrauc darbību
01.03.2010 16:43

Laika apstākļiem kļūstot siltākiem, brīvdabas slidotava Raiņa parkā pārtrauc savu darbību. Šāds lēmums pieņemts drošības apsvērumu dēļ.

Slidotava darbojās no š.g. 30.janvāra un bija plaši apmeklēta. Darba dienās slidotavu ikdienas apmeklēja 100 – 200 cilvēku, brīvdienās 300 – 400 slidotāju.

Pašvaldība pateicas visiem uzņēmējiem un aktīvajiem cilvēkiem par iesaistīšanos šajā pilotprojektā un viesnīcas “Jūrnieka ligzda” vadībai par slidu izīrēšanu. Paldies arī visiem, kas bija aktīvi un izmantoja iespēju slidot brīvdabas slidotavā.

Plānots, ka nākamajā sezonā šī tradīcija tiks turpināta un atkārtoti ierīkos brīvdabas slidotavas.

Slidotavu ierīkoja un uzraudzīja strādnieki no pašvaldības aģentūras “Nodarbinātības projekti”. Šie strādnieki par darbu saņēma 100 Ls stipendiju no Eiropas Savienības projekta.

Laika apstākļiem kļūstot siltākiem, pašvaldība īpaši aicina iedzīvotājus būt apdomīgiem un nekāpt uz plānā ledus, kā arī iedzīvotājiem pievērst uzmanību aktivitātēm uz ledus. Ja redzat, ka bērni vai pusaudži slidinās pa nedrošo ledu – brīdiniet viņus par bīstamību!

Gadījumos, ja cilvēks ir ielūzis ledū, nekavējoties zvaniet 112 glābšanas dienestam, norādot pēc iespējas precīzāk negadījuma vietu, kā arī tuvākos iespējamos piebraukšanas ceļus. Tieši jūsu zvans var būt izšķirīgais cilvēka dzīvības glābšanā.

Pašvaldība aicina vecākus un skolotājus pirms pavasara atnākšanas ar bērniem un pusaudžiem pārrunāt, cik bīstamas ir rotaļas uz ledus un cik bēdīgas sekas var būt šai pārdrošībai.

Zane Ģirne,
Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli