Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Bruģis pie ezera – vienos caurumos

Bruģis pie ezera – vienos caurumos
Foto: lasītājs
07.06.2019 07:15

liepajniekiem.lv

“Pilsētā ir tikai viena publiska vieta makšķernieku laivu ielaišanai, un to pašu nevar sakārtot. Jau no pagājušā gada Ezermalas ielā bruģī pie ūdens ir izveidojusies bedre, kuru neviens līdz šim nav salabojis,” sūdzas kāds lasītājs.

Vīrietis norāda, ka ir diezgan nepatīkami, laivu laižot ūdenī, iebraukt dziļā bedrē. “Iepriekš pilsētas domes vadība solīja, kad laivu ielaišanas vieta tiks sakārtota, paplašināta utt., bet nekas tāds nav noticis,” pašvaldības virzienā pārmetumus raida makšķernieks.

Liepājas Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls arī redakcijai sola, ka laivu ielaišanas vieta Ezermalas ielā tiks sakārtota. “Ir dots uzdevums organizēt šos darbus,” viņš norāda. Un piebilst, ka nav atmesti arī šīs vietas attīstības plāni. Tā tiks paplašināta un labiekārtota tad, kad īstenos Ezermalas ielas pārbūves un gājēju un velosipēdu tilta izveides projektu, kura izstrāde vēl turpinās. “Projektā būs sadaļa tieši laivu nolaišanas vietas labiekārtošanai,” stāsta A. Štāls. Viņš norāda, ka ar laivām ezerā var iekļūt arī no laivu kooperatīviem, kas gan ir daļēji slēgtas teritorijas. Laivu nolaišanas vietas ir arī citviet Liepājas ezerā – Reiņos, Nīcas novadā un arī Grobiņas novadā.” Komunālajai pārvaldei neesot zināms par citām iecerēm Liepājas pilsētas teritorijā ierīkot vēl kādu publisku vietu laivu ielaišanai ezerā, turklāt A. Štāls atgādina, ka ezers ir aizsargājama teritorija.

Savukārt Liepājas pilsētas domes Vides nodaļas vadītāja Dace Liepniece norāda: “Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem “Dabas lieguma “Liepājas ezers” individuālie aizsardzības un apsaimniekošanas noteikumi” ir stingri noteiktas laivu ielaišanas vietas Liepājas ezerā. Pieļaujams izveidot laivu nolaišanas vietu Zirgu salā, bet šobrīd tam nav finansējuma.”

_____________ 

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt ikviens portāla lasītājs, izmantojot sākumlapā esošo formu “Piedalies satura veidošanā!”. Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli