Ceturtdiena, 27. februāris Līva, Līvija, Andra

Būs gludāks ceļš uz Karostu

Būs gludāks ceļš uz Karostu
Foto: Egons Zīverts
20.06.2018 07:09

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Vakar ne viens vien autovadītājs bija priecīgs redzēt, ka Cukura ielā iepretī kādreizējās cukurfabrikas teritorijai sākusies divu dzelzceļa sliežu ceļu demontāža. Ap sliedēm, kas ved uz nekurieni un netiek izmantotas, asfaltā izveidojušās dziļas bedres. Lai nebojātu automašīnas, šajās vietās bija jābrauc ļoti lēni un akurāti.

Remontdarbu posmā viena josla ir slēgta, satiksmes regulēšanai uzstādīts luksofors. “Brauciet fotografēt, kad būs gatavs. Pagaidām jau te karalauks,” smaida SIA “CTB” strādnieks Oskars. Divi sliežu ceļi šai vietā tiks aizvākti. Viens paliks, taču šeit ap sliedēm robus aizpildīs ar jaunu asfaltu, un bedres vairs netraucēs. Strādnieki saka, ka darbi tikšot pabeigti jau šonedēļ: “Mums jau pašiem arī te uz darbu jābrauc.”

SIA “CTB” valdes loceklis Pēteris Andrijanovs “Kurzemes Vārdam” pastāsta, ka šie sliežu posmi netiekot izmantoti, kopš cukurfabrikā nav nekādas darbības, tāpēc Liepājas pilsētas pašvaldībai nav vajadzīgi. Darbus veic pēc Komunālās pārvaldes pasūtījuma. “Tas ir racionāli un pilnīgi pareizi. Lai nebūtu riteņi jālauž. Citādi katru gadu te remontējam, lai gan, cik man zināms, šīs sliedes vairs neatbilst dzelzceļa standartiem,” saka P. Andrijanovs. Brauktuves sakārtošana arī nepieciešama, jo nākamnedēļ tiks slēgta satiksme uz Karostu pār Kalpaka tiltu un šeit intensitāte kļūs lielāka.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli