Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

“Cerības bāka” varēs spīdēt plašāk

“Cerības bāka” varēs spīdēt plašāk
Foto: liepajniekiem.lv
18.06.2019 07:06

"Kurzemes Vārds"

Biedrība “Cerības bāka” varēs darboties plašāk, jo Liepājas pašvaldība tai nodod lietošanā bez atlīdzības divus zemesgabalus Teodora ielā 3 un Teodora ielā 5, kā arī 176 kvadrātmetrus plašu ēku Brīvības ielā 69. Tā nolēma pilsētas domes deputāti pagājušajā nedēļā.

Pilsētas īpašumi biedrībai tiek nodoti uz laiku līdz desmit gadiem, kamēr biedrībai spēkā ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss un kamēr tā nodarbojas ar labdarību. “Šī ir aktīva un atbalstāma biedrība, tā nodarbojas ar tā sauktajiem riska bērniem Jaunliepājā, organizē pēc mācībām skolā nodarbības un bērnus arī ēdina,” zina pastāstīt pašvaldības sabiedrības pārvaldes speciāliste Brigita Dreiže.

“Mēs palīdzam bērniem, daudzbērnu ģimenēm, nelabvēlīgajām ģimenēm un gribam darbību gan turpināt, gan paplašināt. Sadarbojamies arī ar biedrību “House of Hope” jeb agrāko “Karosta Kids” – mums ir viens mērķis. Jaunajās telpās būs dažādas nodarbības, būs rokdarbi, dziedāsim, būs arī karstas pusdienas,” telefoniski no Vācijas īsumā pastāstīja biedrības vadītāja Tatjana Kopiļeca.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli