Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

Cik ilgi turpinās postīt pastaigu laipu Liepājas ezerā?

Cik ilgi turpinās postīt pastaigu laipu Liepājas ezerā?
Foto: Mārtiņš Mamitis
20.11.2019 07:15

"Kurzemes Vārds"

Tikko sakārtoto dabas liegumā “Liepājas ezers” esošo pastaigu laipu uz putnu vērošanas torni Lauku ielas galā atkal apstrādājuši vandāļi. Šoreiz pamatīgi noķēpāts informatīvais stends. Policistiem huligānus nav izdevies aizturēt.

Dabas aizsardzības pārvaldes pārstāve Sniedze Više sarunā ar “Kurzemes Vārdu” bija ļoti sašutusi: “Liepājas apkārtnē nezinu nevienu citu objektu mūsu pārvaldībā, kurš būtu postīts tik bieži kā pastaigu laipa Lauku ielas galā. Tikko salabojām iepriekš nolauztās margas, un cilvēki atkal droši varēja doties vērot dabu. Tagad objekts nebūs jāslēdz, taču informatīvais stends būs jāsakārto. Jācer, ka ķēpājumus varēs nomazgāt, ja ne, tad būs jāliek vietā jauns. Atkal jāiegulda līdzekļi, bet mums jau tā trūkst naudas.”

S. Više uzsvēra, ka sarunās ar policiju panākts, ka objekts tiek apsekots regulāri, taču acīmredzot ne pietiekami. Tāpat Dabas aizsardzības pārvaldes pārstāve atzina, ka tiekot domāts par videonovērošanas kameru ierīkošanu attiecīgajā objektā. To varētu īstenot sadarbībā ar Liepājas pašvaldību.

Pārvalde aicina būt saudzīgiem pret infrastruktūru, būt līdzatbildīgiem, ziņojot par konstatētiem bojājumiem vai pamanītajiem postītājiem. Kontakti atrodami mājaslapā www.daba.gov.lv.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli