Otrdiena, 28. janvāris Spodris, Kārlis

Darba gadatirgū piedāvās vairāk nekā 700 brīvās darba vietas

Darba gadatirgū piedāvās vairāk nekā 700 brīvās darba vietas
Foto: liepajniekiem.lv
12.09.2016 09:41

liepajniekiem.lv

Otrdien, 13.septembrī, Liepājas Latviešu biedrības namā norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais starptautiskais darba gadatirgus ”Darbs un karjera 2016”, kurā darba meklētājiem tiks piedāvātas vairāk nekā 700 brīvās darba vietas, informē Nodarbinātības valsts aģentūrā.

Savu dalību darba gadatirgū ir apstiprinājuši tādi Liepājā un visā Latvijā pazīstami uzņēmumi kā AS ”UPB”, SIA ”Lauma Fabrics”, SIA ”AE Partner”, SIA ”iCotton”, SIA ”Expedit Baltic”, AS ”Lauma Lingerie”, SIA ”Maxima Latvija”, SIA “Rimi Latvia”, SIA ”Jensen Metal”, SIA ”Latvijas tālrunis”, Ecolines un citi. Šie darba devēji pasākuma apmeklētājiem piedāvās vairāk nekā 300 vakanču. Darba gadatirgū piedalīsies arī ārvalstu darba devēju pārstāvji, piedāvājot ap 100 brīvo darba vietu.

Apmeklējot NVA stendu, darba meklētāji varēs iegūt informāciju arī par vairāk nekā 300 NVA Liepājas filiālē reģistrētajiem darba piedāvājumiem. NVA stendā būs pieejama plaša informācija un konsultācijas par NVA nodarbinātības pasākumiem, apmācībām un prasmju pilnveides programmām, kā arī citiem NVA pakalpojumiem.

Darba gadatirgū Liepājā piedalīsies Latvijas, Vācijas, Čehijas, Norvēģijas, Igaunijas un Lietuvas nodarbinātības dienestu eksperti, valsts iestāžu pārstāvji, kā arī Eiropas informācijas tīklu speciālisti, kas interesentiem stāstīs par darba, izglītības, karjeras un uzņēmējdarbības iespējām gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs. Norisināsies ne tikai individuālās konsultācijas un darba intervijas, bet arī darba un karjeras semināri, kuros piedalīsies Latvijas un citu Eiropas valstu eksperti un darba devēji.

Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Lai darba meklētāju tikšanās ar darba devējiem un darba intervijas gadatirgus laikā būtu produktīvākas, iesakām, dodoties uz pasākumu, līdzi ņemt savu CV.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)