Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

FK “Kurši” – “Lielvārde/FatPipe” 5:6

05.03.2017 01:09

Ģirts Gertsons

Tikai vienā no četrām ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijām viena komanda nokļuvusi vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas pusfinālā (3:0). To šodien paveica “Lielvārde/FatPipe”, kas Liepājā tikai ar 6:5 pārspēja FK “Kurši” florbolistus, uzvaras vārti Sandra Virsnīša kontā. Grūti bija iedomāties, ka pēc tam, kad pašreizējā čempione “Lielvārde/FatPipe” savā laukumā Liepājas “Kuršus” sakāva ar 13:5 un 12:3, sērijas trešajā mačā varēja tikai pēdējā perioda vidū pirmo reizi izvirzīsies vadībā. Tomēr tā notika, jo Liepājas Olimpiskajā centrā pēc pirmajām 13 minūtēm vadībā ar 2:0 atradās mājinieki – pa golam iemeta Edgars Freimanis un Rolands Kovaļevskis. Tikai 16.minūtē, kad abi Liepājas komandas vārtu guvēji atradās uz sodīto spēlētāju soliņa, pirmos vārtus guva “Lielvārde/FatPipe” Aivja Kusiņa personā – 1:2. Pirmā perioda pēdējā minūtē precīzs metiens padevās arī lielvardiešu kapteinim Artūram Skadiņam, kurš atjaunoja neizšķirtu rezultātu – 2:2. Otrās trešdaļas izskaņā laukuma saimnieki vēlreiz bija ieguvuši divu vārtu handikapu (5:3), bet viesi nepilnas divas minūtes pirms otrā pārtraukuma spēja samazināt rezultāta starpību līdz 4:5. Pēdējā periodā vārtus guva tikai lielvārdieši – 47.minūtē Toms Mežotnis panāca izlīdzinājumu (5:5), bet 49.minūtē pēc tālas un pa gaisu raidītas Toma Akmeņlauka piespēles uzvaras vārtus guva Sandris Virsnītis – 6:5, rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuva 3:0.