Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Viedokli par Liepājas attīstību izteikuši tikai trīs cilvēki

Viedokli par Liepājas attīstību izteikuši tikai trīs cilvēki
Piektdienas pēcpusdienā liepājniekus Latviešu biedrības namā gaidīja Attīstības pārvaldes vadītāja vietniece Aiga Kļaveniece. Līdz pulksten diviem bija atnākuši trīs cilvēki. (Foto: Egons Zīverts)
20.01.2020 07:00

Nora Driķe

"Kurzemes Vārds"

Līdz piektdienai pulksten 14 tikai trīs cilvēki ienākuši Latviešu biedrības namā, kur Attīstības pārvaldes darbinieki gaida liepājniekus, kuriem ir pārdomas, viedokļi vai ieteikumi par to, kā un kam vajadzētu augt un plaukt Liepājā dažādās nozarēs.

Jau vēstīts, ka sākta pilsētas attīstības programmas izstrāde 2021.–2027. gadam. Līdz marta beigām Latviešu biedrības namā, telpā uz A. Pumpura ielas un Rožu laukuma stūra, otrdienās pulcējas dažādu nozaru speciālisti – darba grupas, kurās izskata divpadsmit dažādu jomu vajadzības Liepājai.

Savukārt katru pirmdienu un piektdienu vairākas stundas te durvis ir atvērtas ikvienam iedzīvotājam, kuram ir ierosinājumi. Pagaidām gan vairāk šajās dienās ielūkojušies ļaudis, kuri vienkārši vēlējušies zināt, kas te tagad notiek, atceroties, ka iepriekš šajās telpās atradās Tūrisma informācijas birojs, bet vēl senāk – mākslas galerija. Saistībā ar topošajiem attīstības dokumentiem ar savu sakāmo atnākušas trīs sievietes, pastāsta Attīstības pārvaldes vadītāja vietniece Aiga Kļaveniece. Vienā gadījumā gan jautājums ir bijis prozaisks, un tas nodots tālāk pašvaldības izpilddirekcijai: kādēļ 2. autobuss neiet uz lidostu pa dienu. “Piefiksēju e-pastu, atbildēsim,” teic A. Kļaveniece. Citā gadījumā bijis rosinājums, ka vajag vairāk informācijas, kur kādi pasākumi notiek. Šis jautājums iederējies darba grupas “Kultūra” apspriežamo jautājumu lokā, un tas arī darīts tūlīt nākamajā dienā, kad bijusi šīs darba grupas apspriede.

A. Kļaveniece domā, ka turpmāk droši vien nāks vairāk cilvēku, jo plāna izstrāde vēl ir tikai pašā sākumā, informācijas par to būs aizvien vairāk un aizvien vairāk liepājnieku to pamanīs. Taču plāna tapšanas laikā Attīstības pārvaldei var sūtīt arī rakstiskus ierosinājumus un viedokļus e-pastā: [email protected] A. Kļaveniece uzsver – ja kāds ar saviem ieteikumiem neatnāks tagad, nav liela bēda, jo, kad būs izstrādāta attīstības programmas 1. redakcija, tai rīkos sabiedrisko apspriešanu.

Uzziņai
Liepājas pašvaldībā
Top Liepājas attīstības programma 2021.– 2027. gadam, un aktualizē pilsētas ilgtspējīgas attīstības stratēģiju līdz 2030. gadam.
Saistībā ar to Attīstības pārvaldes darbinieki iedzīvotājus aicina izteikties, jautāt un rosināt klātienē Liepājas Latviešu biedrības namā (telpā uz A. Pumpura ielas un Rožu laukuma stūra) pirmdienās no pulksten 15 līdz 18 un piektdienās no 12 līdz 16.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli