Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Gaidāmas izmaiņas 912.maršruta autobusu kustības sarakstā

Gaidāmas izmaiņas 912.maršruta autobusu kustības sarakstā
Foto: Egons Zīverts
08.03.2018 11:29

liepajniekiem.lv

Balstoties uz Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras ”Liepājas sabiedriskais transports” veikto pasažieru plūsmas datu izvērtēšanu 912. autobusa maršrutā ”Liepāja-Grobiņa”, no 12. marta gaidāmas izmaiņas šo autobusu kustības sarakstā vēlajās vakara stundās, portālam ziņoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras ”Liepājas sabiedriskais transports” direktors Uldis Zupa.

Izvērtējot pārvadāto pasažieru skaitu 912., 912.A un 912.B autobusu maršrutos un šo maršrutu ekonomiskos rādītājus, secināts, ka minēto maršrutu vakara reisus izmanto ļoti mazs pasažieru skaits vai pasažieru nav vispār, tādējādi tiek radīti nepamatojami finansiāli zaudējumi aģentūrai.

Lai neliegtu pasažieriem nokļūšanu no vienas pilsētas uz otru, bet tajā pat laikā mazinātu arī aģentūras finansiālos zaudējumus, rasts kompromiss, kas paredz pēc pulksten 19 samazināt 912.maršruta autobusu reisu intensitāti abos virzienos, izlīdzinot intervālus starp reisiem un atstājot kustības sarakstā vienu reisu stundā. Pasažieri būtiskas izmaiņas nesajutīs, jo reisi vēl aizvien tiks nodrošināti līdz pat vēlam vakaram.

Pēdējais reiss pulksten 22 no Kuršu ielas uz Grobiņu tiks saglabāts nemainīgs, lai iedzīvotājiem būtu iespēja atgriezties savās dzīves vietās Grobiņā pēc kultūras pasākumu apmeklējumiem Liepājā.

Izmaiņas aģentūra ir saskaņojusi arī ar Grobiņas novada domi.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli