Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Gatavojas Berči skvēra labiekārtošanai

Gatavojas Berči skvēra labiekārtošanai
Foto: Liepājas pilsētas Būvvaldes arhīvs
18.06.2016 07:03

liepajniekiem.lv

Pilsētas pašvaldībā, gatavojoties Berči skvēra labiekārtošanai, izsludināts metu konkurss, portāls uzzināja Liepājas pilsētas domē.

Atklāto metu konkursu organizē Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde ”Liepājas pilsētas Būvvalde”.

Konkursa mērķis ir, izmantojot arhitektu, ainavu arhitektu un tēlnieku radošo sacensību un respektējot konkursa nosacījumus, izstrādāt pilsētbūvnieciski, arhitektoniski un funkcionāli iederīgu, mūsdienīgu skvēra labiekārtojumu, kas tematiski veltīts apkārtējās apbūves, pilsētbūvniecības laika periodam (19.gs.beigas-20.gs.sākums) un attiecīgā laika posma Liepājas pilsētas galvenajam arhitektam Paulam Maksam Berči, saglabājot vēsturisko labiekārtojuma struktūru Liepājas universitātes priekšdārzā.

Tāpat mērķi ir iegūt iespējami labāko risinājumu, nodrošinot racionālu līdzekļu izmantošanu, brīvu konkurenci starp dalībniekiem, kā arī noskaidrot būvprojekta izstrādāšanas izmaksas un aptuvenās būvniecības izmaksas.

Konkursa prēmiju fonds ir 6900 eiro. Pirmās vietas ieguvējam paredzēti 2800 eiro, otrās vietas ieguvējam – 2300 eiro, bet trešās vietas ieguvējam – 1800 eiro.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli