Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

Gatavojas stāvvietas izveidei pie teātra

Gatavojas stāvvietas izveidei pie teātra
Foto: Google Maps
06.07.2016 07:09

liepajniekiem.lv

Jūlija pirmajās dienās Liepājas pilsētas pašvaldība izsludināja konkursu par tiesībām veikt būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību objektam ”Autostāvlaukuma izbūve Baznīcas ielā 7/9, Liepājā”, proti, par stāvvietas izveidi laukumā pie Liepājas teātra, portāls uzzināja pilsētas domē.

Pretendenti savus piedāvājumus var iesniegt līdz 27.jūlijam. Bet būvprojekts iesniedzams ne vēlāk kā 144  kalendāro dienu laikā pēc līguma noslēgšanas.

Konkursa nolikumā teikts, ka uzvarētājam būs jāveic būvprojekta prezentāciju. Bet autoruzraudzība būs jāveic tik ilgi, kamēr būve būs pieņemta ekspluatācijā.

Portāls jau informēja, ka 2015.gada decembra sākumā pilsētas dome nolēma izmantot pirmpirkuma tiesības uz zemesgabalu Baznīcas ielā 9, kura platība ir 1879 kvadrātmetri un kuru par 40 000 pārdeva SIA ”Ektornet Real Estate Latvia”.

Deputāti bija vienisprātis, ka zemesgabals pašvaldībai jāiegādājas. Kaut arī jau izveidota stāvvieta pie koncertzāles, būtu neprāts neizmantot pirmpirkuma tiesības, jo gadījumā, ja šo zemesgabalu iegādāsies kāds uzņēmējs, tas var laukumu apbūvēt, uzskatīja deputāti. Un tādējādi vairs nebūs iespējas transportlīdzekļus pie Liepājas teātra novietot teātra apmeklētājiem.

Turklāt, kā norādīja vairāki deputāti, pie Liepājas teātra izveidotais automašīnu stāvlaukums būti izmantojams arī par platformu dažādām sporta spēlēm.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli