Piektdiena, 21. februāris Eleonora, Ariadne

Godā ceļ personības spēku

Godā ceļ personības spēku
Foto: Egons Zīverts
04.10.2017 07:15

"Kurzemes Vārds"

Šoruden Gada skolotājus sumināja Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības “Vaduguns” svaigi atjaunotajā zālē. Nominantus, laureātus un viņu sveicējus ar ģitāras spēli iepriecināja un visu notiekošo kopā sēja Normunds Karpičs.

Šogad balvai “Gada skolotājs” bija izvirzīti 10 pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi un 20 vispārizglītojošo skolu skolotāji, no kuriem izvēlēti deviņu nomināciju laureāti.

Liepājas izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre-Lathere, apkopojot apsveikumus, rezumēja, ka skaidri iezīmējas viena tendence, proti, nav tik svarīgs priekšmets, kuru pedagogs māca, bet gan viņa personības spēks, talants, spēja aizraut skolēnus. To uzskatāmi parādīja nominācija “Foršākais skolotājs”, kuru nosaka paši skolēni. Par šīgada foršāko skolotāju kļuva Raiņa 6. vidusskolas fiziķis Uldis Žaimis. 

Bērnudārza “Kriksītis” metodiķe Vija Blumberga atzinību saņēma par mūsdienīgu un kvalitatīvu izglītības darba organizāciju un vadību. Kristīni Uzāri no bērnudārza “Saulīte” godināja par prasmīgu klases vadību, savukārt Aiva Lindenberga no bērnudārza “Mazulītis” izcēlusies ar veiksmīgāko debiju pedagoģiskajā darbā.

J. Čakstes 10. vidusskolas vēstures skolotāju Irisu Otrupi sveica par mūža ieguldījumu, savukārt Liepājas skolotāju arodbiedrības līdere Simona Petrovica deva arodbiedrības speciālbalvu pedagoģei, kura skolā nostrādājusi 50 gadus. To, aplausiem skanot, saņēma 3. pamatskolas skolotāja Ilga Morozova.

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 4. oktobra numurā.

#kvards-20171004-01#

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli