Sestdiena, 18. janvāris Antis, Antons, Antonijs

Iedzīvotāji aicināti bez maksas apgūt nūjošanas pamatus

Iedzīvotāji aicināti bez maksas apgūt nūjošanas pamatus
Foto: Liepājas pašvaldība
23.08.2019 11:39

liepajniekiem.lv

Septembrī iedzīvotāji ir aicināti apgūt nūjošanas pamatus trīs nodarbību ciklā sertificēta nūjošanas instruktora Imanta Ločmeļa vadībā. Nodarbībām aicināts pievienoties ikviens interesents, lai iegūtu jaunas pareizas nūjošanas tehnikas zināšanas vai nostiprinātu esošās, vēsta Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Uz nodarbību cikliem aicināts ikviens, kurš vēlas pievērsties veselīgam dzīvesveidam un ieviest savā ikdienā nūjošanu. Nodarbības veidotas tā, lai pēc ievadnodarbību apgūšanas būtu iespējams nūjot pareizi arī individuāli vai pievienoties regulāro nūjotāju grupām.

Septembrī notiks divi nodarbību cikli. Pirmais nodarbību cikls notiks 2., 4. un 6. septembris, savukārt otrais nodarbību cikls – 9., 11. un 16. septembris

Nodarbības sāksies pulksten 18 Jūrmalas ielas galā, netālu no skeitparka. Vienas nodarbības ilgums − 1 stunda un 30 minūtes.

Uz nodarbībām iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālruni 26 462 030 (Benita) vai rakstot uz e-pastu [email protected], jo vietu skaits nodarbībās ir ierobežots. Visiem nodarbību apmeklētājiem tiks nodrošinātas nūjas, kuras tiks pielāgotas katram individuāli.

Nūjošana ir augstas efektivitātes sporta veids, kurā tiek izmantota pareiza nodarbības metodika, soļošanas tehnika un īpašas nūjas vienmērīgai ķermeņa noslogošanai. 

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, tālr.: 63 404 747 vai e-pasts: [email protected].

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)