Otrdiena, 18. februāris Kintija, Kora

Iespēja pieteikt projektu Pludmales stipendijai

Iespēja pieteikt projektu Pludmales stipendijai
22.08.2011 17:02

Atslēgvārdi

Vēl tikai līdz šīs nedēļas beigām, 27.augustam, ir iespēja pieteikt projektus labdarības veikala “Otrā elpa. Pludmale” Pludmales stipendijai 300 latu apmērā. Prioritātes ir izglītība, veselīgs dzīvesveids un ekoloģija, atgādina tā organizatori.

“Atbalstot Liepājas jauniešu un citu darboties gribošu cilvēku aktivitātes, vienreizēju stipendiju kādam no projektiem turpmāk piešķirsim ik mēnesi. To izvēlēsies veikala apmeklētāji. No saņemtajiem pieteikumiem katrā mēnesī balsošanai tiks izvirzīti trīs projekti,” sacīja veikala vadītājs Jānis Ezerlīcis. “Viss ir maksimāli vienkāršots, lai pieteikties varētu ikviens, arī pavisam jauni jaunieši, neieslīgstot garās birokrātiskās procedūrās, vien jādarbina fantāzija un jāspēlējas.”

Stipendijai drīkst pieteikties gan privātpersonas, gan bezpeļņas organizācijas – biedrības un nodibinājumi.

Pieteikumus tiek aicināts iesniegt līdz katra mēneša 27.datumam (ieskaitot). Balsojums par pirmo Pludmales stipendiju sāksies 1. septembrī.

Pludmales stipendijas projektu pieteikuma nolikumu meklē ŠEIT, bet formas ŠEIT! Ar tiem var iepazīties arī veikalā Otrā Elpa. Pludmale, Graudu ielā 34.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli