Otrdiena, 31. marts Gvido, Atvars

Izglītos vecākus par smēķēšanas novēršanu jauniešu vidū

Izglītos vecākus par smēķēšanas novēršanu jauniešu vidū
Foto: Publicitātes
18.04.2019 11:36

liepajniekiem.lv

Lai izglītotu 7. klašu skolēnu vecākus par smēķēšanas atkarību un tās novēršanu bērnu un jauniešu vidū, tiek organizēta diskusijas tipa nodarbība sadarbībā ar atkarību profilakses speciālisti Madaru Lapsu, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Nodarbība notiks 25. aprīlī pulksten 18 Liepājas J. Čakstes 10. vidusskolā (31. kabinetā), Alejas ielā 16. Uz to aicināts ikviens vecāks, kam šī tēma ir aktuāla.

Nodarbībā tiks apspriesti praktiski padomi un mūsdienīgas metodes smēķēšanas novēršanai jauniešu vidū, akcentējot tabakas nelietošanas ieguvumus, nevis koncentrējoties uz to, cik smēķēt ir slikti. Nodarbībā vecāki varēs saņemt padomus un uzzināt par instrumentiem, kā labāk runāt ar bērnu vai jaunieti, lai novērstu smēķēšanas uzsākšanu vai palīdzētu smēķēšanu atmest.

Tiks runāts par smēķēšanas iemesliem un atkarību veidošanās mehānismiem, smēķētāju uzvedību un paradumiem, smēķēšanas atmešanai nepieciešamajiem resursiem un motivācijas jautājumiem.

Madara Lapsa norāda, ka vecāks var būt liels atbalsts un palīgs savam bērnam ikvienā dzīves periodā, kas saistīts ar smēķēšanu. ”Diskutēsim par to, kā novērst smēķēšanas uzsākšanas riskus, kā veicināt jau smēķējoša bērna smēķēšanas atmešanas procesu un kā palīdzēt neatgriezties pie cigaretēm atkārtoti.”

Uz nodarbību-diskusiju var pieteikties iepriekš, zvanot pa tālruni: 26 308 079 (Madara) vai rakstot uz e-pastu: [email protected], taču ierasties var arī bez iepriekšējas pieteikšanās.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, tālr.: 63 404 747, e-pasts: [email protected]

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli