Pirmdiena, 27. janvāris Ildze, Ilze, Izolde

Izsludina NVO projektu līdzfinansēšanas konkursus

Izsludina NVO projektu līdzfinansēšanas konkursus
Foto: Publicitātes
27.02.2019 12:02

liepajniekiem.lv

Liepājas pašvaldības administrācija izsludina divus nevalstisko organizāciju (NVO) projektu līdzfinansēšanas konkursus – sociālās iekļaušanas veicināšanas un NVO projektu konkursu, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas pārstāve.

Sociālās iekļaušanas veicināšanas projektu līdzfinansēšanas konkursā projektu pieteikumus savu mērķprogrammu īstenošanai biedrības un nodibinājumi, kas ir reģistrēti Sociālo pakalpojumu sniedzēja reģistrā, var iesniegt līdz 14. martam.

Konkursa mērķi ir sabiedriski nozīmīgu programmu un pasākumu īstenošana Liepājas pilsētā, sociālās iekļaušanas programmas cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem īstenošana, sociālo pakalpojumu sniegšanas kvalitātes cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem uzlabošana, pakalpojumu sniegšana sociālās rehabilitācijas institūcijās, vietējo resursu un brīvprātīgo piesaistīšana projekta īstenošanā, kā arī tādu ideju īstenošana, kas palīdz veidot sociāli atbildīgus liepājniekus.

2019. gadā konkursā ir paredzēts līdzfinansējums 70 000 eiro apmērā.

Savukārt pieteikumus NVO projektu līdzfinansēšanas konkursam biedrības, nodibinājumi vai reliģiskās organizācijas var iesniegt līdz 28. martam.

NVO projektu līdzfinansēšanas konkursa mērķi ir sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un pasākumu īstenošanas atbalstīšana Liepājas pilsētā, iedzīvotāju aktivitātes un līdzdalības aktuālu problēmu risināšanā veicināšana, sekmējot viņu dzīves kvalitātes uzlabošanos, kā arī sadarbības veicināšana starp pašvaldību un nevalstiskajām organizācijām, un nevalstisko organizāciju starpā.

2019. gadā konkursā ir paredzēts līdzfinansējums 27 000 eiro apmērā.

Pirmo reizi projektu pieteikumu reģistrācija un veidlapu aizpildīšana notiks tikai elektroniski, Liepājas pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv. Informācija par konkursu mērķiem, līdzfinansējuma piešķiršanas nosacījumiem un projektu iesniegšanas kārtību, pieejama – www.liepaja.lv/nvo-projekti.

Lai palīdzētu nevalstiskajām organizācijām sagatavot elektronisko projekta pieteikumu, interesenti gaidīti uz apmācībām 6. martā pulksten 15 Liepājas domes 226. telpā.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, Brigita Dreiže, tālrunis 63404721, e-pasts: [email protected]

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)