Svētdiena, 19. janvāris Alnis, Andulis

Izsolē pārdotas bijušās Liepājas Tuberkulozes slimnīcas ēkas un zeme

Izsolē pārdotas bijušās Liepājas Tuberkulozes slimnīcas ēkas un zeme
Foto: google.maps
11.10.2019 07:03

"Kurzemes Vārds"

Liepājas pašvaldība atkārtotā izsolē pārdevusi bijušās slimnīcas ēkas un zemi Sporta ielā 16 un Saules ielā 15a. Izsolē bija viens dalībnieks, īpašums nosolīts par cenu 257300 eiro. Vakar pilsētas domes Finanšu komiteja apstiprināja izsoles rezultātus, galīgo lēmumu pieņems dome.

Izsole notika septembrī. Pircēja ir SIA ”MOM Home” – uzņēmums, kas pieder akciju sabiedrībai ”MOM Holding”, kura akcionāre ir Madara More, pēc Uzņēmumu reģistra informācijas.

”Īpašumu tikko tik esam ieguvuši, šobrīd nevarēšu komentēt,” uzņēmēja atbildēja ”Kurzemes Vārdam” uz jautājumu – kas nākotnē atradīsies šajā vietā, kas ilgus gadus jau stāv tukša.

Īpašumu Sporta ielā 16 – slimnīcas ēku un zemi, un Saules ielā 15a – trīs ēkas ar zemi – pašvaldībai nebija izdevies pārdot kopš 2010. gada, kad pirmajā izsolē plašajam īpašumam bija noteikta cen 499 tūkstoši latu jeb 7100130 eiro.

Arī atkārtota izsole 2014. gadā neizdevās, lai gan tad cena jau tika nolaista līdz pat 345 tūkstošiem eiro (otrajā izsolē). Arī šoreiz izsole notika tikai, kad to rīkoja atkārtoti un par pazeminātu cenu. Mēģinājums īpašumu pārdot šopavasar par 321 tūkstoti eiro neizdevās.

Sporta ielu 16 Liepājas pilsētai uzdāvināja Olga Korsakēviča 20. gadsimta sākumā, vēlot, lai te izveido dzemdību namu trūcīgām trūcīgām dzemdētājām – savulaik rakstīja ”Kurzemes Vārds”.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)