Svētdiena, 26. janvāris Agneta, Agnis, Ansis

Konkursā noskaidros labākos sociālās jomas darbiniekus

Konkursā noskaidros labākos sociālās jomas darbiniekus
Foto: Liepājas pilsētas domes Sociālais dienests
28.08.2019 08:54

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas domes Sociālais dienests šogad pirmo reizi rīko konkursu ”Gada balva sociālajā jomā”, lai apzinātu un godinātu Sociālajā dienestā strādājošos labākos sociālā darba speciālistus un darbiniekus, kuri profesionāli, atbildīgi un godprātīgi veic savu darbu.

Konkursa pretendentus no Sociālā dienesta darbinieku vidus piecām nominācijām izvirzīs sociālo institūciju vadītāji, informē Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Savukārt Liepājas iedzīvotāji aicināti ieteikt sociālos darbiniekus nominācijai ”Iedzīvotāju paldies”, aizpildot anketu Sociālajā dienestā vai jebkurā no 12 sociālajām institūcijām līdz 15. oktobrim. Iedzīvotāju ērtībām pieejama arī elektroniskā anketa.

”Lielākoties cilvēki Sociālajā dienestā vēršas pēc palīdzības grūtos dzīves brīžos un krīzes situācijās, tāpēc īpaši nevēlas par to runāt un, pārvarot dzīves grūtības, vēlas ātrāk par tām aizmirst, bet sociālie darbinieki, kuri šo atbalstu iedzīvotājiem sniedz, reti saņem paldies par savu darbu. Šī ir iespēja ikvienam pateikt paldies neklātienē un atcerēties arī pozitīvo, tāpēc aicinu liepājniekus būt aktīviem un izteikt savu viedokli par mūsu darbiniekiem, piedaloties aptaujā,” uzsver Sociālā dienesta direktore Linda Krasovska.

Konkurss tiek rīkots, lai veicinātu izpratni par sociālās nozares darbinieka darbu, popularizētu un celtu tā prestižu sabiedrībā, kā arī paaugstinātu darbinieku motivāciju.

Nominācijā ”Iedzīvotāju paldies” var tikt izvirzīts Sociālā dienesta darbinieks par laipnu, saprotošu un rūpīgu izturēšanos, atsaucību un iejūtīgu attieksmi, risinot līdzcilvēku sociālās problēmas, sniedzot atbalstu un palīdzību liepājniekiem.

Šajā nominācijā apbalvošanai tiks izvirzīts viens darbinieks no Sociālā dienesta un viens darbinieks no katras sociālās institūcijas, kurš būs saņēmis visvairāk pozitīvās balsojuma anketas.

Apbalvošana notiks Sociālo darbinieku dienā, kuru pasaulē atzīmē novembra otrajā trešdienā, šogad – 13. novembrī.

Balsošanas kastītes līdz 15. oktobrim atradīsies gan Sociālā dienesta klientu apmeklēšanas centrā, gan katrā no 12 Sociālā dienesta sociālajām institūcijām, norāda G.Jākobsone. Lai nobalsotu, jāaizpilda anketa, minot Sociālā dienesta darbinieku, kuram paldies veltīts.

Liepājas pilsētas domes Sociālais dienests nodrošina iedzīvotājiem sociālo palīdzību, kā arī sniedz sociālos pakalpojumus un veic profesionālu sociālo darbu. Sociālajā dienestā un tā pakļautībā darbojas 12 sociālās institūcijās, kurās strādā vairāk nekā 240 strādājošie – četras sociālās dzīvojamās mājas, Veco ļaužu dzīvojamā māja, Grupu dzīvokļi, Dienas centrs personām ar garīgās attīstības traucējumiem, Bērnunams, Nakts patversme, Atkarību profilakses centrs, birojs ”Aprūpe mājās”, pensionāru dienas centri.  

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)