Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

“KPV LV” Liepājas nodaļa: “Partija sāk atkopties”

“KPV LV” Liepājas nodaļa: “Partija sāk atkopties”
Foto: LETA
21.01.2020 07:00

"Kurzemes Vārds"

Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa paustais, ka viņš aicinās biedrus balsot par politiskā spēka pašlikvidēšanos, vērtējams kā vēlme ieriebt par izslēgšanu no partijas frakcijas, spriež “KPV LV” Liepājas nodaļas vadītājs Toms Andersons.

Viņš norāda, ka A. Kaimiņš gada laikā ne reizi nav piedalījies frakcijas sēdēs un viņa izslēgšana no “KPV LV” frakcijas uzskatāma par partijas pašattīrīšanos. “Partija šobrīd sāk apkopties un tajā paliek tie, kas ir strādātāji un darītāji. Savukārt no tiem, kas vēlas darboties citu ēnā vai darītāju priekšā visu laiku gozējušies kā līderi, partija sāk attīrīties. Kaimiņš, diemžēl, ir viens no tādiem cilvēkiem,” saka T. Andersons.

Viņš arī atzīmē, ka partijas “KPV LV” Liepājas nodaļas biedri nekad neesot bijuši A. Kaimiņa atbalstītāji. Nodaļa turpinot savu darbu, pašlaik tā esot jaunu telpu meklējumos, kā arī regulāri novados rīkojot tikšanos ar vēlētājiem.

“Tiem cilvēkiem, kas darbojas partijā, nav plāna “KPV LV” likvidēt,” saka T. Andersons.

Intervijā Latvijas Radio raidījumam “Krustpunktā” A. Kaimiņš vakar sacīja, ka viņa izveidotā partija šobrīd valstij nodara vairāk ļaunuma nekā labuma un to vairs nav iespējams izglābt, tāpēc aicinās biedrus februārī gaidāmajā kongresā balsot par politiskā spēka pašlikvidēšanos. Deputāts arī atzina, ka viņa kļūda, dibinot partiju, bija nepietiekami stingrs biedru filtrs, rezultātā “tur nokļuvuši tādi cilvēki, kas kardināli mainījušies, un viņi nav teikuši, ka ir mainījušies”, ziņo aģentūra LETA.

Jau rakstījām, ka 8. janvārī “KPV LV” Saeimas frakcija nolēma no tās sastāva izslēgt divus Saeimas deputātus – partijas “KPV LV” līdzpriekšsēdētāju A. Kaimiņu un Aldi Blumbergu.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli