Ceturtdiena, 20. februāris Smuidra, Vitauts, Smuidris

Kur likt eglīti pēc svētkiem?

Kur likt eglīti pēc svētkiem?
02.01.2013 09:37

Kad gadumijas svētki beigušies, daudziem aktuāls kļūs jautājums – kur likt Ziemassvētku eglīti? Tas ir īpaši aktuāli pilsētas daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un tiem, kam nav iespēju kociņu sadedzināt. SIA “Liepājas RAS” Poligona tehnoloģisko sistēmu inženiere Liene Jākobsone informē, ka eglītes tiks savāktas konteineru laukumos pie daudzdzīvokļu mājām, kuras apsaimnieko uzņēmums “Eko Kurzeme”.

Uzņēmuma ražošanas daļas vadītājs Aldis Lazdiņš aicina eglītes nemest konteineros, bet gan atstāt blakus. Tās tiks savāktas un sadedzinātas uzņēmuma apkures katlā. Taču privātmāju īpašnieki svētku eglītes var nogādāt “Eko Kurzeme” šķirošanas laukumā Ezermalas ielā 11, Liepājā. Pārējiem ir iespēja pieteikt eglīšu izvešanu pēc izsaukuma pa tālr. 63407315.

Savukārt uzņēmuma ”Nordia” valdes priekšsēdētājs Ilmārs Pelnēns aicina iedzīvotājus būt apzinīgiem un pašiem eglītes nogādāt atkritumu šķirošanas laukumā. ”Ja eglīte tiek iegādāta un aizvesta mājās, tad pašsaprotami būtu arī to pareizi utilizēt – vai nu sadedzināt, vai arī nogādāt šķirošanas laukumā,” stāsta Pelnēns. Eglītes un citus šķirotos atkritumus iespējams nodot SIA ”NORDIA” atkritumu pieņemšanas laukumā – tehniskajā bāzē ”Celms”, Pērkonē, Nīcas pagastā, Nīcas novadā.

Bet Grobiņas puses iedzīvotājiem ir iespēja savas eglītes nogādāt poligonā ”Ķīvītes”, kas atrodas Grobiņas novadā. No privātpersonām tās tiks pieņemtas bez maksas.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli