Svētdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Labdarības veikals “Otrā elpa” aicina pieteikties stipendijai sociāla projekta atbalstam

Labdarības veikals “Otrā elpa” aicina pieteikties stipendijai sociāla projekta atbalstam
Foto: Publicitātes
19.07.2016 13:10

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Labdarības veikalu “Otrā Elpa” pamatmērķis, ir ar savu darbību nodrošināt finansiālo līdzekļu iegūšanu, lai 4 reizes gadā spētu nodrošināt sociālo projektu konkursu ar 3 000 eiro lielu atbalstu,  kā arī, lai nodrošinātu mantisku ziedojumu regulāru nogādāšanu pie Latvijā esošām organizācijām ar attiecīgām vajadzīgām. Veikala filozofija un ikdienas darbs balstās uz sabiedrības iesaisti šī nodrošinājuma iegūšanai ar mērķi veicināt sabiedrisko aktivitāti, izpratni par labdarības, vides un sociālās atbildības jautājumiem, portālu informēja Otrās Elpas projektu vadītāja Paula Āboliņa-Ābola.

Iedzīvotāji noziedo sev nevajadzīgās, bet labas lietas (apģērbu, apavus, sadzīves priekšmetus, rotaļlietas un grāmatas), un pēc rūpīgas saziedoto lietu apskates un šķirošanas, mantas tiek izvietotas veikalos vai arī nosūtītas kādai organizācijai kā mantisks ziedojums. Laika posmā, kad ir aktuāls kāds no projektu konkursa balsojumiem, klienti ar katru pirkumu iegūst iespēju nobalsot par sociālo projektu finālistiem. Tādā veidā sabiedrība ir iesaistīta ne tikai mantu ziedošanā un pirkumu veikšanā, bet arī izšķir to, kurš projekts tiks nodrošināts ar finansējumu. 

2016. gada otrā konkursa finālisti bija Siguldas biedrība “Cerību Spārni”, kuriem 15.jūlijā svinīgi tika pasniegts čeks 3 000 eiro apmērā, lai īstenotu ieceri ierīkot bērnu rotaļu nojumes izveidi bērniem ar invaliditāti. 

Šajā gadā vēl ir iespēja pieteikties divos sociālo projektu konkursos un gūt atbalstu savai idejai. Pieteikties var organizācijas no visas Latvijas. Trešais projekta konkurss pieteikums pieņem līdz 24.jūlijam.

Vairāk informācijas par labdarības veikalu, atbalstītajiem projektiem, Stipendiju Konkursu un pasākumiem www.otraelpa.lv

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli