Sestdiena, 18. janvāris Antis, Antons, Antonijs

Labie darbi turpinās

Labie darbi turpinās
Foto: Egons Zīverts
06.08.2018 12:07

liepajniekiem.lv

“Labdarības skola” ir kustība ar mērķi iesaistīt dažāda vecuma cilvēkus praktiskās labdarības aktivitātēs. Šīs kustības uzturētājs Liepājā ir Liepājas Novada fonds.

Viens no “Labdarības skolas” darbības veidiem jau divus gadus sadarbībā ar tirdzniecības namu “Kurzeme” ir labdarības mantu kastes, kas izvietotas tirdzniecības nama 3. stāva kāpņu laukumā.

Liepājas Novada fonda valdes priekšsēdētāja Aiga Jaunskalže portālam ziņoja, ka divu gadu laikā saziedots gandrīz 300 kubikmetru apavu un apģērbu, kas tālāk nodoti divdesmit dažādām nevalstiskajām organizācijām.

Ziedojumu apjoms liecina, ka liepājniekiem ir svarīga vieta, kur ērti nodot mantas, kas pašiem vairs nav vajadzīgas, bet vēl ir izmantojamas. Ir skaidrs arī tas, ka gan Liepājā, gan apkārtējos novados ir organizācijas, kuru klientiem ir nepieciešama palīdzība apģērbu, apavu un citu mantu veidā.

Attīstoties un mainoties “Labdarības skolai”, 10. jūlijā tika organizēta apaļā galda diskusija, kurā satikās Liepājas nevalstisko organizāciju un pašvaldības pārstāvji. Vienojoties par vairākiem būtiskiem sadarbības veidiem un uzdevumiem, tika nolemts saglabāt labdarības mantu kastes tirdzniecības namā “Kurzeme”, taču to saturu pilnībā nodot nodibinājumam “Otrā elpa”. 

“Otrās elpas” rīcībā ir resursi, kas ļaus ziedotās mantas nodot tiem, kam tās visvairāk ir nepieciešamas, tai skaitā arī Liepājas Novada fonda sadarbības organizācijām. Liepājnieku ziedotajām mantām tiks piešķirta arī papildu pievienotā vērtība, pārdodot tās labdarības veikalā Graudu ielā 31/33 un tādējādi iegūstot finansējumu labdarības projektu atbalstam Liepājā un citviet Latvijā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)