Otrdiena, 31. marts Gvido, Atvars

Lai septiņgadīgais zēns staigātu, nepieciešama līdzcilvēku palīdzība

Lai septiņgadīgais zēns staigātu, nepieciešama līdzcilvēku palīdzība
Foto: No personīgā arhīva
11.08.2018 07:15

liepajniekiem.lv

Septiņgadīgajam liepājniekam Artūram (vārds mainīts) ir sapnis, ka nākamo vasaru viņš pavadīs spēlējot futbolu ar tēti, dosies savā pirmajā pārgājienā un, kas zina, varbūt arī sastaps Porziņģi, lai uzspēlētu basketbolu. Taču, lai to varētu, viņam nepieciešama dārga operācija, kuru ģimene nevar atļauties.

Artūra mamma stāsta, ka puikam četru gadu vecumā atklāta Pertesa slimība. Tās rezultātā noirst un deformējas gūžas kauls. Ar laiku, kaulam atjaunojoties, tas neiegulsies pareizi, kas liegs Artūram dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Pēc ārstu prognozēm, operāciju neveicot 1-2 mēnešu laikā, gūžas kauls lūzīs, un puika paliks guļošs. Lai to novērstu, Artūram Vācijas klīnikā nepieciešams veikt gūžu operāciju, kuras izmaksas ir 23 520,27 eiro. Un segt šādas izmaksas nav ģimenes spēkos

Ģimene apzinājusi arī iespējas Latvijā veikt šādu operāciju, taču pie mums Artūram solīti tikai īslaicīgi uzlabojumi. “Diemžēl Latvijā problēma tiktu risināta, gūžā ievietojot implantu, kurš augošam bērnam ik pēc dažiem gadiem būtu jāmaina, bet Vācijas klīnikā problēma tiks atrisināta, veicot vienreizēju operāciju, kuras rezultātā gūžas kauls atjaunosies, un puika spēs arī turpmāk dzīvot pilnvērtīgu dzīvi,” skaidro Artūra mamma.

Lai Artūrs turpmāk varētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un nekļūtu par bērnu ar īpašām vajadzībām, kurš savu ikdienu pavada slimības gultā, viņa ģimene lūdz līdzcilvēku atbalstu. Naudas vākšanu uzņēmusies biedrība “Palīdzēsim viens otram”.

Lai ziedotu Artūra ārstēšanai:
biedrība “Palīdzēsim viens otram.”
reģistrācijas Nr. 40008260372
AS ”Swedbank”, konta Nr. LV06HABA0551043090995
vai
PayPal : [email protected]
Ar norādi: Artūra operācijai

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli