Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Lielajā ielā būs mazāk stabu

Lielajā ielā būs mazāk stabu
Apgaismojuma pārbūve notiek no Lielās ielas 12. nama līdz Jaunajai ostmalai. SIA "Volts 1" pienākums ir šo darbu paveikt 60 dienās, līgums parakstīts 26. novembrī par 36 286,10 eiro (ieskaitot pievienotās vērtības nodokli). (Foto: Egons Zīverts)
16.01.2020 07:00

Nora Driķe

"Kurzemes Vārds"

Lielajā ielā SIA “Volts 1” aprīko ar nepieciešamajiem vadiem tramvaja līnijas kontakttīkla balstus, lai tie turpmāk varētu kalpot ielas apgaismošanai. Kad jaunais apgaismojums būs izbūvēts, pašreizējos laternu stabus demontēs, pastāstīja Komunālās pārvaldes pārstāvis Aigars Štāls.

“Kurzemes Vārds” jau rakstīja, ka pirms vairākiem gadiem Lielajā ielā apgaismojumu rekonstruēja un uzstādīja jaunus apgaismes balstus. Pašvaldības amatpersonas vēlāk skaidroja, ka toreiz, pārbūvējot apgaismojumu par Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējumu, nebija vēl zināms, vai un kad izdosies arī ielas rekonstrukcija līdz ar sliežu pārbūvi. Pārbūvējot Lielo ielu, apgaismes stabus vēl nevarēja likvidēt, jo vēl nebija pagājuši pieci gadi kopš to uzstādīšanas, taču jau bija zināms, ka ar laiku no šiem balstiem atteiksies. Iedzīvotāji kritizēja, ka ielā ir pārmērīgi daudz stabu.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli