Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Liels suns Dunikas ielā nokož čivavu

Liels suns Dunikas ielā nokož čivavu
Ilustratīvs (Foto: Publicitātes)
14.02.2020 07:00

Miks Kuncītis

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

12. februāra vakarā skaudrs atgadījums noticis Liepājā, Dunikas ielā, kur vilka tipa vai līdzīga auguma suns nogalinājis čivavu. Aizdomās turamā suņa saimnieks no notikuma vietas aizskrējis, bet nokostā četrkājainā drauga Bodžo saimniece uzrakstījusi iesniegumu Valsts policijā.

“Pati esmu suņu apmācības trenere un zinu – ja dzīvnieciņš tiek nokosts ar vienu kodienu, tad tas ir suns slepkava. Tā parasti dara meža dzīvnieki, kas nogalina, lai sevi pabarotu. Ja vienreiz suns ir nogalinājis, tad otro reizi to jau izdarīs ar baudu. Normāls suns tā nedara – viņš vispirms atbaida rejot. Iespējams, saimnieks to nemaz neapzinās, ka viņa suns ir bīstams sabiedrībai,” teica čivavas saimniece Monta Krastiņa, piebilstot, ka par notikušo rakstījusi gan soctīklos, gan ziņojusi policijai, jo neizslēdz iespēju, ka varētu būt vēl kāds upuris.

Piecu suņu saimniece negadījuma brīdī neesot bijusi klāt. “Mans vīrs kopā ar trim čivavas suņiem bija devies pastaigā. Kamēr viņš vingroja, suņi atradās somiņā. Bodžo man ir vienīgais puika, iespējams, viņš no somas izlēcis tādēļ, ka meklēšanās laikā ieraudzījis jau pieminēto vilka tipa šķirnes kuci un, instinktu vadīts, skrējis tai pakaļ. Sākumā manam vīram šķitis, ka Bodžo nozagts, bet vēlāk atradām viņu mirušu pie Porziņģa laukuma. Varēja redzēt, ka sunītim ar vienu kodienu bija saplacināts krūškurvis.” M. Krastiņa gan piebilda, ka šajā gadījumā abi bijuši bezatbildīgi, jo četrkājainie draugi nebija pavadā, tomēr “normāls suns tā nedara – vienkārši nokož citu”.

Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova laikrakstam apstiprināja: “No sievietes saņēmām informāciju, ka nepazīstama vīrieša suns nokodis viņas suni. Šis materiāls pēc piekritības tiks nosūtīts Pārtikas un veterinārajam dienestam.”

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli