Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Liepājas dzimšanas dienas mēnesī dāvinās pilsētas karoga krāsas lentītes

Liepājas dzimšanas dienas mēnesī dāvinās pilsētas karoga krāsas lentītes
Foto: publicitātes
03.03.2016 09:51

liepajniekiem.lv

Par godu gaidāmajai Liepājas 391. dzimšanas dienai, no pirmdienas, 7.marta, domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā ikviens Liepājas iedzīvotājs un viesis varēs saņemt pie apģērba piespraužamu lentīti pilsētas karoga krāsās, portālam vēstīja Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Sagaidot pilsētas dzimšanas dienu, iedzīvotāji jau tradicionāli tiek aicināti svētku nedēļā pie apģērba nēsāt Liepājas karoga krāsas lentītes, tādejādi apliecinot piederību savai pilsētai un vienojoties kopējā svētku priekā.

Svētku rotā katru gadu tiek izgreznota arī pilsēta. Par godu svētkiem iespēju robežās arī Liepājas uzņēmumi aicināti noformēt savus skatlogus.

Pilsētas dzimšanas dienā, 18.martā,  jau tradicionāli norisināsies apbalvošanas ceremonija ”Goda un Gada liepājnieks”, kurā tiek sumināti tie liepājnieki, kuri ar savu izcilo darbu apliecinājuši piederību Liepājai un ar saviem labajiem darbiem bijuši īpaši pamanāmi. Ceremonija šogad norisināsies koncertzālē ”Lielais dzintars” plkst. 18:00. Pasākumā ar muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi Gunta Kolerta vadībā, Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas bigbends Jāņa Ivuškāna vadībā, diriģents un Goda liepājnieks 2014 Jēkabs Ozoliņš, solistes Ieva Dreimane un Dita Lūriņa, kā arī Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas audzēkņi.

Savukārt plkst. 20:00 stāvlaukumā pie koncertzāles ”Lielais dzintars” ikviens liepājnieks un pilsētas viesis aicināts svinētu svētkus kopā ar grupu ”Tumsa”. Grupa ”Tumsa” kopā ar apmeklētājiem izdziedās zelta repertuāru – dziesmas, kas 25 gadu laikā, kopš grupa dibināta, ir kļuvušas par ”tautas dziesmām”, kuras zina un dzied katrs liepājnieks. Liepājas dzimšanas dienas kulminācijā klātesošie varēs vērot krāšņu svētku uguņošanu.

Plašāka Liepājas dzimšanas dienas mēneša pasākumu programma pieejama vienotajā Liepājas pasākumu kalendārā http://kalendars.liepaja.lv/ .

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli