Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Liepājas ezerā pabeigti pļaušanas darbi

Liepājas ezerā pabeigti pļaušanas darbi
Foto: liepaja.lv
12.11.2018 12:23

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Atbrīvojot 45 hektārus Liepājas ezera teritorijas no aizauguma, Liepājas ezerā noslēgušies pļaušanas darbi, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas pārstāvis.

Darbu rezultātā izpļauts esošais laivu ceļš 100 metru platumā Liepājas administratīvās teritorijas robežās un atsevišķas ar niedrēm aizaugušas platības Liepājas ezera krastam piegulošajā ūdens daļā. Tāpat veikta izpļauto ūdensaugu izvākšana krastā un utilizēšana.

Darbi tika īstenoti ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu projekta ”Liepājas ezera eitrofikācijas samazināšanas pasākumu īstenošana  ietvaros. Darbus veica SIA ”AQUASTAR” par kopējo summu 31 561,58 eiro (ieskaitot PVN). No projekta izmaksām 85% sedza Latvijas vides aizsardzības fonds, 15% – pašvaldība.

Projekts īstenots ar mērķi veicināt Liepājas ezera dabas un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu un aizsardzību, kā arī uzlabot ūdens apmaiņas režīmu, samazinot eitrofikācijas ietekmi, tajā pašā laikā sabalansējot rekreatīvo resursu izmantošanu ar dabas vērtību aizsardzību.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli