Liepājas metalurgs – Vitebsk 0:4 (0:2, 0:0, 0:2) (spēle beigusies)
Baltkrievijas čempionāta spēlē SK “Liepājas metalurgs” hokejisti piektdien savā laukumā ar 0:4 (0:2, 0:0, 0;2) piekāpās komandai “Vitebsk”. Liepājniekiem liktenīgas bija jau spēles pirmajā minūtē pieļautās divas rupjās kļūdas – 22.sekundē 0:1, 59.sekundē – 0:2. No šoka mūsējiem izdevās atgūties dažu minūšu laikā. Liepājnieki daudz vairāk kontrolēja ripu, vairāk arī uzbruka, bet trūka patiesi labu iespēju atspēlēties.
Otrajā periodā labākās iespējas kaut samazinat rezultāta starpību bija Sergejam Daņilovam, tomēr abas reizes liepājnieku uzbrucēja un vitebskiešu vārtsarga duelī pārāks bija viesu vārtsargs.
Pēdējās trešdaļas ievadā Pliskausks kļūdījās viduszonā, pēc mirkļa rezultāts kļuva 3:0 “Vitebsk” labā, un cīņa faktiski bija cauri. Tiesa vēl vienus vārtus viesi guva izmantojot Žabotinska kļūdu.
Kopumā spēle mūsējo izpildījumā bija visnotaļ kvalitatīva, protams, neskaitot pirmo minūti, kad lielā mērā arī izšķīrās mača liktenis.
Komentāri
Andrejs Rasoļko (“Vitebsk”):
– Spēle patika. Abas komandas labi kustējās un cīnījās. Varbūt rezultāts pat īsti neatbilst spēles gaitai, bet no otras puses, teicami nospēlēja mūsu vārtsargs Zarudnijs. Kopumā varu teikt, ka hokejisti mačam bija labi noskaņojušies un izpildīja visus norādījumus.
Vladimirs Golubovičs (“Liepājas metalurgs”):
– Cerējām, ka funkcionālā ziņā šīm mājas spēlēm būsim ļoti labi sagatavojušies. Diemžēl plānus koriģēja Gubina un Jasa savainojumi, turklāt nopelnot pašus muļķīgākos disciplināros sodus, savu komandu ļoti pievīla Brahmanis un Ivanovs. Protams, ka spēles pirmajā minūtē divi zaudētie vārti ir vājprāts. Par zaudējumu ir vainīgi visi, ieskaitot mani.