Svētdiena, 19. janvāris Alnis, Andulis

Liepājas Neredzīgo biedrībā notiks labdarības koncerts

Liepājas Neredzīgo biedrībā notiks labdarības koncerts
08.05.2018 12:21

liepajniekiem.lv

23. maijā pulksten 19 Liepājas Neredzīgo biedrības (LNB) lielajā zālē norisināsies labdarības koncerts, kas tiek rīkots, lai iegūtu finansiālos līdzekļus pirts ēkas būvniecībai sociālās rehabilitācijas centra cilvēkiem ar invaliditāti lauku vidē ”Dvēseles veldzes dārzs” teritorijā, portālam vēstīja LNB projektu daļas pārstāvis. 

Koncerts norisināsies divās daļās. Koncerta pirmajā daļā uzstāsies Latvijā plašu atpazīstamību ieguvušais mūziķis Zigfrīds Muktupāvels, bet otrajā daļā būs iespējams dzirdēt E. Melngaiļa Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) audzēkņu ”Melngaiļskolas Bigbends” dalībniekus Jāņa Ivuškāna vadībā kuri koncertā izpildīs, galvenokārt, Raimonda Paula dziesmas.

Pirts ēkas būvniecību ierosinājuši cilvēki ar invaliditāti, kuri nereti vēlas apmeklēt sabiedriskus pasākumus un citas publiskas vietas, piemēram, publisko pirti, bet tajās viņiem ir jāsaskaras ar apkārtējo pārspīlētu uzmanību un komentāriem, dažreiz pat ar nosodījumu, kā arī ne visās pirtīs ir ievēroti universālā dizaina un drošības principi. 

Pirts cilvēkiem ar invaliditāti sākotnēji sniegs iespēju pārvarēt psiholoģisko barjeru starp sev līdzīgiem cilvēkiem, kas palīdzēs saņemt nepieciešamo iedrošinājumu, lai iekļautos sabiedrībā. Ar pirts ēkas būvniecību LNB vēlas piedāvāt cilvēkiem ar invaliditāti vienlīdzīgas tiesības un iespējas, līdzīgi kā tiek piedāvātas veseliem cilvēkiem, piedāvājot baudīt pirts procedūras.

Liepājas Neredzīgo biedrība apvieno vājredzīgus un neredzīgus cilvēkus, kā arī cilvēkus ar cita veida invaliditāti.

Koncerts notiks Liepājas Neredzīgo biedrības Lielajā zālē, Ganību ielā 197/205, 2. stāvā (ieeja no Dunikas ielas puses). Ieeja pret ziedojumu: sākot no pieciem eiro. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)