Piektdiena, 21. februāris Eleonora, Ariadne

Liepājas Universitāte sadarbosies ar augstskolu Filipīnās

Liepājas Universitāte sadarbosies ar augstskolu Filipīnās
Foto: Publicitātes
18.04.2019 11:55

liepajniekiem.lv

Liepājas Universitāte (LiepU) sadarbosies ar Ateneo de Manila Universitāti Kesonā, kas ir viena no labākajām universitātēm Filipīnās, informē LiepU galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

No darba vizītes ir atgriezušās Liepājas Universitātes Ārzemju sakaru daļas vecākā referente Sintija Leigute un Mākslas pētījumu laboratorijas projektu vadītāja Maija Demitere. Tā rezultātā studiju programmas ”Jauno mediju māksla” studenti vēl šajā studiju gadā varēs uzklausīt pasniedzēju no Ateneo de Manila Universitātes, kā arī Liepājā uzņemt apmaiņas studentu no Filipīnām.

Jau tagad Ateneo de Manila Universitātē studiju programmā ”Jauno mediju māksla” par interaktīvo filmu veidošanu divu nedēļu garumā lekcijas lasa Liepājas Universitātes britu asociētais profesors Kristofers Heils (Christopher Hales), kurš saka: ”Šeit mākslas studiju kursi vairāk ir saistīti ar tehnoloģijām. Piedalījos arī IT studentu darbu izstādē, šeit atkal akcents tiek likts uz sociālajiem aspektiem, klimata pārmaiņām, dzimumiem.” 

Maija Demitere, kura ir studiju programmas ”Jauno mediju māksla” doktorante un lektore, par sadarbības iespēju ir priecīga: ”Mēs ceram uz filipīniešu pasniedzēju ar ļoti atšķirīgu skatījumu un pieredzi. Uzņemt filipīniešu studentu mums arī būs izaicinājums. Nodrošināt viņam interesantu studiju pieredzi, lai viesim nav tikai kultūršoks, atbraucot uz salīdzinoši klimata ziņā tik aukstu zemi.”

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli